BERLIN ELECTRIC BIKES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 17 aprilie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BERLIN ELECTRIC BIKES S.R.L.
- CUI
- 39192130
- Nr. înmatriculare
- J40/5169/2018
- EUID
- ROONRC.J40/5169/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- MORARILOR, nr. 1, CLADIREA C2, PARTER, PARTEA DIN MIJLOC-SPATE IN SUPRAFATA DE 52 MP, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22451
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 11 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.04.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SPIEGLER AVISHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -498 lei | — | 127.082 lei | 452.767 lei | -325.685 lei |
| 2024 | — | -812 lei | — | 127.565 lei | 452.752 lei | -325.187 lei |
| 2023 | — | -35.736 lei | — | 181.107 lei | 451.946 lei | -270.839 lei |
| 2022 | — | -483 lei | — | 181.616 lei | 416.719 lei | -235.103 lei |
| 2021 | — | -483 lei | — | 182.098 lei | 416.719 lei | -234.621 lei |
| 2020 | 52.879 lei | -4.654 lei | 1 | 182.581 lei | 416.719 lei | -234.138 lei |
| 2019 | 59.271 lei | -143.921 lei | 1 | 196.370 lei | 426.458 lei | -229.484 lei |
| 2018 | — | -85.763 lei | — | 275.856 lei | 366.622 lei | -85.563 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 498 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 498 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 498 lei
- Active imobilizate
- 563 lei
- Active circulante
- 126.519 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 71.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.470 lei
- Datorii
- 452.767 lei
- Capitaluri
- -325.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 812 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 812 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 812 lei
- Active imobilizate
- 1.046 lei
- Active circulante
- 126.519 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 71.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.470 lei
- Datorii
- 452.752 lei
- Capitaluri
- -325.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 622 lei
- Cheltuieli totale
- 36.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.736 lei
- Active imobilizate
- 1.528 lei
- Active circulante
- 179.579 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 124.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.994 lei
- Datorii
- 451.946 lei
- Capitaluri
- -270.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 483 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 483 lei
- Active imobilizate
- 2.010 lei
- Active circulante
- 179.606 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 124.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.021 lei
- Datorii
- 416.719 lei
- Capitaluri
- -235.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 483 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 483 lei
- Active imobilizate
- 2.493 lei
- Active circulante
- 179.605 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 124.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.020 lei
- Datorii
- 416.719 lei
- Capitaluri
- -234.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.879 lei
- Venituri totale
- 53.804 lei
- Cheltuieli totale
- 57.952 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.148 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.654 lei
- Active imobilizate
- 2.975 lei
- Active circulante
- 179.606 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 124.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.021 lei
- Datorii
- 416.719 lei
- Capitaluri
- -234.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.271 lei
- Venituri totale
- 59.423 lei
- Cheltuieli totale
- 202.750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143.327 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143.921 lei
- Active imobilizate
- 3.458 lei
- Active circulante
- 192.912 lei
- Stocuri
- 41.979 lei
- Creanțe
- 118.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.673 lei
- Datorii
- 426.458 lei
- Capitaluri
- -229.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 20 lei
- Cheltuieli totale
- 85.783 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 85.763 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 85.763 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 275.856 lei
- Stocuri
- 74.299 lei
- Creanțe
- 67.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.154 lei
- Datorii
- 366.622 lei
- Capitaluri
- -85.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului