BERINDEI NC COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 15 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BERINDEI NC COMPANY S.R.L.
- CUI
- 42503385
- Nr. înmatriculare
- J40/5113/2020
- EUID
- ROONRC.J40/5113/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- GIULEȘTI, nr. 345, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60271
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERINDEI NOURAȘ-VALERIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -135 lei | — | 981.321 lei | 985.552 lei | 15.579 lei |
| 2024 | — | -7.801 lei | — | 981.341 lei | 985.437 lei | 15.714 lei |
| 2023 | 77.049 lei | -3.494 lei | — | 983.476 lei | 979.771 lei | 23.515 lei |
| 2022 | 1.585.847 lei | -39.679 lei | 1 | 1.093.240 lei | 1.088.808 lei | 27.010 lei |
| 2021 | 3.685.563 lei | 15.916 lei | — | 1.073.146 lei | 1.029.035 lei | 66.689 lei |
| 2020 | 713.551 lei | 5.773 lei | 1 | 172.044 lei | 187.834 lei | 5.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 135 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 135 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 135 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 981.321 lei
- Stocuri
- 71.874 lei
- Creanțe
- 909.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72 lei
- Datorii
- 985.552 lei
- Capitaluri
- 15.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.801 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.801 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.801 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 981.341 lei
- Stocuri
- 71.874 lei
- Creanțe
- 909.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92 lei
- Datorii
- 985.437 lei
- Capitaluri
- 15.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.049 lei
- Venituri totale
- 77.049 lei
- Cheltuieli totale
- 80.543 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.494 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.494 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 983.476 lei
- Stocuri
- 71.874 lei
- Creanțe
- 909.269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.333 lei
- Datorii
- 979.771 lei
- Capitaluri
- 23.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.585.847 lei
- Venituri totale
- 1.585.848 lei
- Cheltuieli totale
- 1.625.527 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.679 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.679 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.093.240 lei
- Stocuri
- 150.200 lei
- Creanțe
- 942.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 354 lei
- Datorii
- 1.088.808 lei
- Capitaluri
- 27.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.685.563 lei
- Venituri totale
- 3.685.563 lei
- Cheltuieli totale
- 3.657.391 lei
- Profit brut
- 28.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.916 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.073.146 lei
- Stocuri
- 189.935 lei
- Creanțe
- 831.320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.891 lei
- Datorii
- 1.029.035 lei
- Capitaluri
- 66.689 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 713.551 lei
- Venituri totale
- 713.551 lei
- Cheltuieli totale
- 700.756 lei
- Profit brut
- 12.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 770 lei
- Active circulante
- 171.274 lei
- Stocuri
- 98.962 lei
- Creanțe
- 24.235 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.077 lei
- Datorii
- 187.834 lei
- Capitaluri
- 5.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului