BERCENI DONER KEBAB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 11 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BERCENI DONER KEBAB S.R.L.
- CUI
- 42489116
- Nr. înmatriculare
- J40/4947/2020
- EUID
- ROONRC.J40/4947/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- GIURGIULUI, nr. 184, MAGAZINUL NR. 3, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40684
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 mar)
- Inactiv fiscal
- da (din 21 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂRUNŢELU MARIAN-DAVID — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 339.439 lei | 245.615 lei | 2 | 520.584 lei | 40.415 lei | 480.169 lei |
| 2020 | 357.444 lei | 234.354 lei | 1 | 246.784 lei | 12.230 lei | 234.554 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 339.439 lei
- Venituri totale
- 339.439 lei
- Cheltuieli totale
- 90.497 lei
- Profit brut
- 248.942 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 245.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 515.000 lei
- Active circulante
- 5.584 lei
- Stocuri
- 236 lei
- Creanțe
- 3.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.951 lei
- Datorii
- 40.415 lei
- Capitaluri
- 480.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 357.444 lei
- Venituri totale
- 357.444 lei
- Cheltuieli totale
- 119.756 lei
- Profit brut
- 237.688 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 234.354 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 246.784 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 246.784 lei
- Datorii
- 12.230 lei
- Capitaluri
- 234.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului