BENO-DAV INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Volovăț, Comuna Volovăț, înmatriculată la 19 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BENO-DAV INSTAL S.R.L.
- CUI
- 40663355
- Nr. înmatriculare
- J33/541/2019
- EUID
- ROONRC.J33/541/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 1221, Sat Volovăț, Comuna Volovăț, Suceava
- Localitate
- Sat Volovăț, Comuna Volovăț, Suceava
- Cod poștal
- 727615
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOLOCA DAVID — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 142 din 153 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Suceava, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 15.274 din 16.743 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.477 lei | 6.741 lei | — | 51.787 lei | 1.296 lei | 50.491 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 45.839 lei | 2.089 lei | 43.750 lei |
| 2023 | 4.671 lei | 3.924 lei | — | 45.839 lei | 2.089 lei | 43.750 lei |
| 2022 | 59.423 lei | 56.379 lei | — | 41.168 lei | 1.342 lei | 39.826 lei |
| 2021 | 20.789 lei | 19.620 lei | — | 884 lei | 17.437 lei | -16.553 lei |
| 2020 | 7.636 lei | -4.797 lei | 1 | 860 lei | 37.033 lei | -36.173 lei |
| 2019 | 23.413 lei | -31.576 lei | 2 | 860 lei | 32.236 lei | -31.376 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.477 lei
- Venituri totale
- 8.477 lei
- Cheltuieli totale
- 452 lei
- Profit brut
- 8.025 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.741 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.787 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 51.787 lei
- Datorii
- 1.296 lei
- Capitaluri
- 50.491 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.839 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.168 lei
- Datorii
- 2.089 lei
- Capitaluri
- 43.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.671 lei
- Venituri totale
- 4.671 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 4.671 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.924 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.839 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.168 lei
- Datorii
- 2.089 lei
- Capitaluri
- 43.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.423 lei
- Venituri totale
- 59.423 lei
- Cheltuieli totale
- 1.297 lei
- Profit brut
- 58.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.379 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.168 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.168 lei
- Datorii
- 1.342 lei
- Capitaluri
- 39.826 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.789 lei
- Venituri totale
- 20.789 lei
- Cheltuieli totale
- 545 lei
- Profit brut
- 20.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.620 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 884 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 684 lei
- Datorii
- 17.437 lei
- Capitaluri
- -16.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.636 lei
- Venituri totale
- 7.636 lei
- Cheltuieli totale
- 12.270 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.634 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.797 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 860 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 660 lei
- Datorii
- 37.033 lei
- Capitaluri
- -36.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.413 lei
- Venituri totale
- 23.413 lei
- Cheltuieli totale
- 54.755 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.342 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.576 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 860 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 660 lei
- Datorii
- 32.236 lei
- Capitaluri
- -31.376 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului