BENGA COMPOUND INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, înmatriculată la 8 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BENGA COMPOUND INVEST S.R.L.
- CUI
- 45032479
- Nr. înmatriculare
- J23/6198/2021
- EUID
- ROONRC.J23/6198/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 45-49, CAMERA 49, Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
- Localitate
- Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
- Cod poștal
- 77055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BENGA ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -4.854 lei | — | 4.721 lei | 10.000 lei | -5.279 lei |
| 2024 | — | -35.151 lei | 1 | 9.576 lei | 10.000 lei | -424 lei |
| 2023 | — | -55.640 lei | 1 | 38.816 lei | 4.090 lei | 34.726 lei |
| 2022 | — | -8.599 lei | 1 | 92.616 lei | 2.250 lei | 90.366 lei |
| 2021 | — | -1.035 lei | — | 98.965 lei | 0 lei | 98.965 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.854 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.854 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.854 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 353 lei
- Datorii
- 10.000 lei
- Capitaluri
- -5.279 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35.151 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.151 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.151 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.576 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.610 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.966 lei
- Datorii
- 10.000 lei
- Capitaluri
- -424 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 55.640 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.640 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.640 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.468 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.348 lei
- Datorii
- 4.090 lei
- Capitaluri
- 34.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3530 · Furnizarea de abur și aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 3600 · Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN Rev.2)
- 3700 · Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN Rev.2)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului