BELVEDERE FOOD 2015 SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 5 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- BELVEDERE FOOD 2015 SRL
- CUI
- 34457377
- Nr. înmatriculare
- J40/5382/2015
- EUID
- ROONRC.J40/5382/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- MIHAI BRAVU, nr. 174, bl. 229, sc. B, et. 2, ap. 42, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21341
Contact
- Telefon
- 0722 303 184
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 30 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAVRIZESCU CRISTIAN — administrator
- GAVRIZESCU STELICĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -175 lei | — | 30 lei | 9.952 lei | -9.922 lei |
| 2021 | — | -300 lei | — | 30 lei | 9.777 lei | -9.747 lei |
| 2020 | — | -300 lei | — | 30 lei | 9.477 lei | -9.447 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 30 lei | 9.177 lei | -9.147 lei |
| 2018 | — | -300 lei | — | 30 lei | 10.177 lei | -10.147 lei |
| 2017 | — | -300 lei | — | 30 lei | 9.877 lei | -9.847 lei |
| 2016 | 0 lei | -733 lei | 0 | 5 lei | 9.552 lei | -9.547 lei |
| 2015 | 20.544 lei | -9.014 lei | 1 | 263 lei | 9.077 lei | -8.814 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 175 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 175 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 175 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 9.952 lei
- Capitaluri
- -9.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 9.777 lei
- Capitaluri
- -9.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 9.477 lei
- Capitaluri
- -9.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 9.177 lei
- Capitaluri
- -9.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 10.177 lei
- Capitaluri
- -10.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 9.877 lei
- Capitaluri
- -9.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 733 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 733 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 733 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5 lei
- Datorii
- 9.552 lei
- Capitaluri
- -9.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.544 lei
- Venituri totale
- 20.552 lei
- Cheltuieli totale
- 28.966 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.414 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.014 lei
- Active imobilizate
- 258 lei
- Active circulante
- 5 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5 lei
- Datorii
- 9.077 lei
- Capitaluri
- -8.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului