BEL IONIK BUSINESS TRANS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 8 iulie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- BEL IONIK BUSINESS TRANS SRL
- CUI
- 24157003
- Nr. înmatriculare
- J2008001425039
- EUID
- ROONRC.J2008001425039
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2008
Sediu social
- Adresă
- SOLDAT GOLESCU, nr. 33M, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
Contact
- Telefon
- 0248 510 444
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.07.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DĂNESCU IULIAN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.051 din 2.034 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Argeș, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 6.854 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 451.551 lei | 367 lei | 1 | 233.348 lei | 46.931 lei | 186.417 lei |
| 2024 | 342.999 lei | -97.582 lei | 1 | 212.772 lei | 28.022 lei | 186.049 lei |
| 2023 | 531.474 lei | 20.464 lei | 1 | 341.689 lei | 69.509 lei | 283.631 lei |
| 2022 | 1.167.888 lei | 47.403 lei | 2 | 500.530 lei | 237.363 lei | 263.167 lei |
| 2021 | 965.910 lei | 23.130 lei | 2 | 523.122 lei | 277.358 lei | 245.764 lei |
| 2020 | 858.575 lei | 12.221 lei | 3 | 527.416 lei | 304.782 lei | 222.634 lei |
| 2019 | 939.358 lei | 65.432 lei | 3 | 319.158 lei | 108.745 lei | 210.413 lei |
| 2018 | 831.063 lei | 28.451 lei | 3 | 318.741 lei | 150.761 lei | 167.980 lei |
| 2017 | 702.920 lei | 13.803 lei | 3 | 324.824 lei | 185.295 lei | 139.529 lei |
| 2016 | 371.710 lei | 982 lei | 1 | 159.231 lei | 33.505 lei | 125.726 lei |
| 2015 | 357.580 lei | 1.317 lei | 2 | 175.309 lei | 50.565 lei | 124.744 lei |
| 2014 | 403.303 lei | 2.516 lei | 2 | 279.098 lei | 155.670 lei | 123.428 lei |
| 2013 | 385.540 lei | 1.617 lei | 2 | 268.892 lei | 147.981 lei | 120.911 lei |
| 2012 | 313.008 lei | 601 lei | 2 | 282.359 lei | 163.063 lei | 119.296 lei |
| 2011 | 405.763 lei | 638 lei | 2 | 331.838 lei | 212.943 lei | 118.895 lei |
| 2010 | 409.104 lei | 19.678 lei | 1 | 301.448 lei | 183.191 lei | 118.257 lei |
| 2009 | 210.299 lei | -1.621 lei | — | 450.961 lei | 452.382 lei | -1.421 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 451.551 lei
- Venituri totale
- 476.385 lei
- Cheltuieli totale
- 467.611 lei
- Profit brut
- 8.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.917 lei
- Active circulante
- 189.431 lei
- Stocuri
- 1.776 lei
- Creanțe
- 97.488 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.167 lei
- Datorii
- 46.931 lei
- Capitaluri
- 186.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 342.999 lei
- Venituri totale
- 367.883 lei
- Cheltuieli totale
- 460.320 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 92.437 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 97.582 lei
- Active imobilizate
- 79.410 lei
- Active circulante
- 133.362 lei
- Stocuri
- 15.430 lei
- Creanțe
- 28.308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.624 lei
- Datorii
- 28.022 lei
- Capitaluri
- 186.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 531.474 lei
- Venituri totale
- 553.427 lei
- Cheltuieli totale
- 528.049 lei
- Profit brut
- 25.378 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.464 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 117.634 lei
- Active circulante
- 224.055 lei
- Stocuri
- 73.727 lei
- Creanțe
- 82.290 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.038 lei
- Datorii
- 69.509 lei
- Capitaluri
- 283.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.