BEJ INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 1 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BEJ INVEST S.R.L.
- CUI
- 41845606
- Nr. înmatriculare
- J21/709/2019
- EUID
- ROONRC.J21/709/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 8, bl. U12, sc. B, et. 2, ap. 54, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
- Cod poștal
- 920042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BEJGU IONUŢ-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Ialomița, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 3.967 din 5.009 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 71%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.299 lei | 9.750 lei | — | 36.470 lei | 1.378 lei | 35.092 lei |
| 2024 | 37.074 lei | -8.815 lei | — | 25.342 lei | 0 lei | 25.342 lei |
| 2023 | 40.007 lei | -9.980 lei | — | 34.157 lei | 0 lei | 34.157 lei |
| 2022 | 96.714 lei | 40.089 lei | — | 44.561 lei | 424 lei | 44.137 lei |
| 2021 | 52.766 lei | -14.173 lei | — | 13.273 lei | 9.225 lei | 4.048 lei |
| 2020 | 57.157 lei | 22.225 lei | — | 43.805 lei | 25.585 lei | 18.220 lei |
| 2019 | 8.232 lei | -4.204 lei | — | 14.240 lei | 18.244 lei | -4.004 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.299 lei
- Venituri totale
- 63.299 lei
- Cheltuieli totale
- 51.802 lei
- Profit brut
- 11.497 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.750 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.006 lei
- Active circulante
- 22.464 lei
- Stocuri
- 351 lei
- Creanțe
- 21.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.113 lei
- Datorii
- 1.378 lei
- Capitaluri
- 35.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.074 lei
- Venituri totale
- 46.674 lei
- Cheltuieli totale
- 55.489 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.815 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.815 lei
- Active imobilizate
- 18.555 lei
- Active circulante
- 6.787 lei
- Stocuri
- 177 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.610 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 25.342 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.007 lei
- Venituri totale
- 40.047 lei
- Cheltuieli totale
- 50.027 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.980 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.980 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.157 lei
- Stocuri
- 212 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.945 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 34.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.714 lei
- Venituri totale
- 107.379 lei
- Cheltuieli totale
- 64.500 lei
- Profit brut
- 42.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.561 lei
- Stocuri
- 381 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.180 lei
- Datorii
- 424 lei
- Capitaluri
- 44.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.766 lei
- Venituri totale
- 63.866 lei
- Cheltuieli totale
- 77.143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.277 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.173 lei
- Active imobilizate
- 3.638 lei
- Active circulante
- 9.635 lei
- Stocuri
- 98 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.537 lei
- Datorii
- 9.225 lei
- Capitaluri
- 4.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.157 lei
- Venituri totale
- 57.159 lei
- Cheltuieli totale
- 33.800 lei
- Profit brut
- 23.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.125 lei
- Active circulante
- 11.680 lei
- Stocuri
- 3.134 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.546 lei
- Datorii
- 25.585 lei
- Capitaluri
- 18.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.232 lei
- Venituri totale
- 8.268 lei
- Cheltuieli totale
- 12.228 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.960 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.204 lei
- Active imobilizate
- 11.575 lei
- Active circulante
- 2.665 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.765 lei
- Datorii
- 18.244 lei
- Capitaluri
- -4.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului