BEESY VISION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 5 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BEESY VISION S.R.L.
- CUI
- 45008853
- Nr. înmatriculare
- J2021004731127
- EUID
- ROONRC.J2021004731127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- SAMUIL MICU, nr. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400014
Contact
- Telefon
- 0756 080 609
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 1 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 22.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BELU TUDOR ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 25 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7820, județul Cluj, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 17.515 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 79%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.974 lei | 184.332 lei | 1 | 229.798 lei | 45.226 lei | 184.572 lei |
| 2024 | 164.340 lei | 94.790 lei | 1 | 101.639 lei | 7.808 lei | 94.112 lei |
| 2023 | — | -619 lei | 0 | 65.177 lei | 65.855 lei | -678 lei |
| 2022 | — | -259 lei | 1 | 65.235 lei | 65.294 lei | -59 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.974 lei
- Venituri totale
- 299.526 lei
- Cheltuieli totale
- 111.030 lei
- Profit brut
- 188.496 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.332 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 229.798 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 143.599 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.199 lei
- Datorii
- 45.226 lei
- Capitaluri
- 184.572 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.340 lei
- Venituri totale
- 165.811 lei
- Cheltuieli totale
- 69.395 lei
- Profit brut
- 96.416 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.639 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.419 lei
- Datorii
- 7.808 lei
- Capitaluri
- 94.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 619 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 619 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 619 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.177 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.177 lei
- Datorii
- 65.855 lei
- Capitaluri
- -678 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 259 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 259 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 259 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.235 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.235 lei
- Datorii
- 65.294 lei
- Capitaluri
- -59 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului