BECAHOMES GMBH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 4 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BECAHOMES GMBH S.R.L.
- CUI
- 46956834
- Nr. înmatriculare
- J29/2903/2022
- EUID
- ROONRC.J29/2903/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 48, et. 2, ap. 28, BLOC NEFAMILIȘTI, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 105600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ENOAE ALEXANDRU-ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 712 din 995 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Prahova, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 14.069 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 101%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 125.500 lei | -12.951 lei | 1 | 53.425 lei | 79.854 lei | -26.429 lei |
| 2024 | 62.340 lei | -45.352 lei | 1 | 53.840 lei | 67.318 lei | -13.478 lei |
| 2023 | 67.629 lei | -117.687 lei | 3 | 56.649 lei | 24.775 lei | 31.874 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.500 lei
- Venituri totale
- 125.500 lei
- Cheltuieli totale
- 137.196 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.696 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.951 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.425 lei
- Stocuri
- 40.722 lei
- Creanțe
- 1.626 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.077 lei
- Datorii
- 79.854 lei
- Capitaluri
- -26.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.340 lei
- Venituri totale
- 89.092 lei
- Cheltuieli totale
- 133.821 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.729 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.352 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.840 lei
- Stocuri
- 40.723 lei
- Creanțe
- 2.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.619 lei
- Datorii
- 67.318 lei
- Capitaluri
- -13.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.629 lei
- Venituri totale
- 114.879 lei
- Cheltuieli totale
- 231.890 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 117.011 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117.687 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.649 lei
- Stocuri
- 29.647 lei
- Creanțe
- 12.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.700 lei
- Datorii
- 24.775 lei
- Capitaluri
- 31.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului