Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BEADAR EVENTS 2022 S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Matca, Comuna Matca, înmatriculată la 5 august 2022.

Identitate

Denumire legală
BEADAR EVENTS 2022 S.R.L.
CUI
46605167
Nr. înmatriculare
J17/1408/2022
EUID
ROONRC.J17/1408/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
5 august 2022

Sediu social

Adresă
nr. 52, Str. Vasile Lupu, Sat Matca, Comuna Matca, Galați
Localitate
Sat Matca, Comuna Matca, Galați
Cod poștal
807185

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 sept)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 05.08.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • NEGRUȚ MARIANA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
1,4 mil. lei02022: 106 mii lei2023: 1,1 mil. lei2024: 1,4 mil. lei2025: 1,4 mil. lei2022202320242025
Rezultat net
512 mii lei0-103 mii lei2022: -103 mii lei2023: 264 mii lei2024: 512 mii lei2025: 363 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 142 din 1.093 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Galați, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 2.002 din 13.829 în tot județul, și locul 2.407 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251.389.305 lei362.560 lei3927.403 lei563.898 lei363.505 lei
20241.364.194 lei511.864 lei4682.863 lei184.638 lei498.225 lei
20231.082.063 lei263.864 lei3271.759 lei110.398 lei161.361 lei
2022105.916 lei-102.703 lei286.938 lei189.441 lei-102.503 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.389.305 lei
Venituri totale
1.392.596 lei
Cheltuieli totale
969.179 lei
Profit brut
423.417 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
362.560 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
780.315 lei
Active circulante
147.088 lei
Stocuri
11.679 lei
Creanțe
122.781 lei
Casa și conturi la bănci
12.628 lei
Datorii
563.898 lei
Capitaluri
363.505 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.364.194 lei
Venituri totale
1.467.647 lei
Cheltuieli totale
921.856 lei
Profit brut
545.791 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
511.864 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
172.823 lei
Active circulante
510.040 lei
Stocuri
Creanțe
480.909 lei
Casa și conturi la bănci
29.131 lei
Datorii
184.638 lei
Capitaluri
498.225 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.082.063 lei
Venituri totale
1.082.206 lei
Cheltuieli totale
807.736 lei
Profit brut
274.470 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
263.864 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
58.913 lei
Active circulante
212.846 lei
Stocuri
Creanțe
190.159 lei
Casa și conturi la bănci
22.687 lei
Datorii
110.398 lei
Capitaluri
161.361 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
105.916 lei
Venituri totale
105.916 lei
Cheltuieli totale
207.560 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
101.644 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
102.703 lei
Active imobilizate
Active circulante
86.938 lei
Stocuri
62.025 lei
Creanțe
4.335 lei
Casa și conturi la bănci
20.578 lei
Datorii
189.441 lei
Capitaluri
-102.503 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului