BE FIT CORNELIUS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 7 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BE FIT CORNELIUS S.R.L.
- CUI
- 45596249
- Nr. înmatriculare
- J2022000783233
- EUID
- ROONRC.J2022000783233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Sabinelor, nr. 19, et. 2, ap. 31, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 50851
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 30.06.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUŢĂ CORNEL MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 254 din 312 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9313, municipiul București, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 112.835 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.485 lei | -57.947 lei | 1 | 67.546 lei | 88.636 lei | -21.090 lei |
| 2024 | 23.048 lei | 13.876 lei | — | 38.533 lei | 1.676 lei | 36.857 lei |
| 2023 | 23.616 lei | 15.970 lei | — | 24.310 lei | 1.329 lei | 22.981 lei |
| 2022 | 33.153 lei | 25.181 lei | — | 25.627 lei | 246 lei | 25.381 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.485 lei
- Venituri totale
- 28.485 lei
- Cheltuieli totale
- 86.432 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.947 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.947 lei
- Active imobilizate
- 4.444 lei
- Active circulante
- 63.102 lei
- Stocuri
- 48.808 lei
- Creanțe
- 11.890 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.404 lei
- Datorii
- 88.636 lei
- Capitaluri
- -21.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.048 lei
- Venituri totale
- 23.048 lei
- Cheltuieli totale
- 6.641 lei
- Profit brut
- 16.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.533 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.533 lei
- Datorii
- 1.676 lei
- Capitaluri
- 36.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.616 lei
- Venituri totale
- 23.616 lei
- Cheltuieli totale
- 4.337 lei
- Profit brut
- 19.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.970 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.310 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.310 lei
- Datorii
- 1.329 lei
- Capitaluri
- 22.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului