BCC CONSTRUCȚII METALICE SPECIALE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tamași, Comuna Corbeanca, înmatriculată la 12 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BCC CONSTRUCȚII METALICE SPECIALE S.R.L.
- CUI
- 45220057
- Nr. înmatriculare
- J23/7138/2021
- EUID
- ROONRC.J23/7138/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Ankara, nr. 10, camera 1, Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Localitate
- Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Cod poștal
- 77068
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIŢOIU DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 818 din 1.196 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Ilfov, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 24.809 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.793%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.115 lei | 147.809 lei | 1 | 1.342.508 lei | 989.032 lei | 353.476 lei |
| 2024 | 8.880 lei | -66.740 lei | 1 | 1.192.065 lei | 986.398 lei | 205.667 lei |
| 2023 | 220.768 lei | 114.530 lei | 1 | 862.690 lei | 590.282 lei | 272.408 lei |
| 2022 | 299.705 lei | 261.141 lei | 1 | 192.451 lei | 34.573 lei | 157.878 lei |
| 2021 | — | -103.463 lei | — | 86.242 lei | 189.705 lei | -103.463 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.115 lei
- Venituri totale
- 168.115 lei
- Cheltuieli totale
- 18.659 lei
- Profit brut
- 149.456 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 147.809 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.342.508 lei
- Stocuri
- 217 lei
- Creanțe
- 1.307.349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.942 lei
- Datorii
- 989.032 lei
- Capitaluri
- 353.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.880 lei
- Venituri totale
- 8.880 lei
- Cheltuieli totale
- 75.190 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 66.310 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 66.740 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.192.065 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.165.451 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.614 lei
- Datorii
- 986.398 lei
- Capitaluri
- 205.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.768 lei
- Venituri totale
- 220.768 lei
- Cheltuieli totale
- 104.074 lei
- Profit brut
- 116.694 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 862.690 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 813.452 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.238 lei
- Datorii
- 590.282 lei
- Capitaluri
- 272.408 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.705 lei
- Venituri totale
- 299.705 lei
- Cheltuieli totale
- 35.627 lei
- Profit brut
- 264.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 261.141 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 192.451 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 192.451 lei
- Datorii
- 34.573 lei
- Capitaluri
- 157.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 103.463 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 103.463 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 103.463 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.242 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 86.242 lei
- Datorii
- 189.705 lei
- Capitaluri
- -103.463 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului