Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BBY TRANSPORTURI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Varlaam, Comuna Adunații-Copăceni, înmatriculată la 14 iulie 2021.

Identitate

Denumire legală
BBY TRANSPORTURI S.R.L.
CUI
44586930
Nr. înmatriculare
J52/768/2021
EUID
ROONRC.J52/768/2021
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
14 iulie 2021

Sediu social

Adresă
VALEA ARGEȘULUI, nr. 30, CAMERA 1, Sat Varlaam, Comuna Adunații-Copăceni, Giurgiu
Cod poștal
87008

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 14.07.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GHEORGHE IONUȚ-FLORIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
7 mii lei02021: 2 mii lei2022: 7 mii lei2023: 5 mii lei2024: 1.200 lei2025: fără date20212022202320242025
Rezultat net
4 mii lei0-6 mii lei2021: -1.247 lei2022: 4 mii lei2023: 3 mii lei2024: -5 mii lei2025: -6 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025-6.232 lei3.515 lei8.807 lei-5.292 lei
20241.200 lei-4.788 lei9.130 lei8.190 lei940 lei
20234.650 lei2.787 lei9.167 lei3.439 lei5.728 lei
20226.800 lei3.988 lei6.119 lei3.178 lei2.941 lei
20212.450 lei-1.247 lei2.027 lei3.074 lei-1.047 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
6.232 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.232 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
6.232 lei
Active imobilizate
Active circulante
3.515 lei
Stocuri
Creanțe
139 lei
Casa și conturi la bănci
3.376 lei
Datorii
8.807 lei
Capitaluri
-5.292 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.200 lei
Venituri totale
1.200 lei
Cheltuieli totale
5.988 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.788 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.788 lei
Active imobilizate
Active circulante
9.130 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
9.130 lei
Datorii
8.190 lei
Capitaluri
940 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.650 lei
Venituri totale
4.650 lei
Cheltuieli totale
1.424 lei
Profit brut
3.226 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.787 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
9.167 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
9.167 lei
Datorii
3.439 lei
Capitaluri
5.728 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
6.800 lei
Venituri totale
6.800 lei
Cheltuieli totale
2.634 lei
Profit brut
4.166 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.988 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
6.119 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.119 lei
Datorii
3.178 lei
Capitaluri
2.941 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.450 lei
Venituri totale
2.450 lei
Cheltuieli totale
3.623 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.173 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.247 lei
Active imobilizate
467 lei
Active circulante
1.560 lei
Stocuri
43 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.517 lei
Datorii
3.074 lei
Capitaluri
-1.047 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului