BBB OUĂ SĂNĂTOASE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, înmatriculată la 1 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- BBB OUĂ SĂNĂTOASE S.R.L.
- CUI
- 49043519
- Nr. înmatriculare
- J2023001688172
- EUID
- ROONRC.J2023001688172
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Alexandru Ioan Cuza, nr. 1, Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Galați
- Localitate
- Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Galați
- Cod poștal
- 807271
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BEJAN SAFTA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0147, județul Galați. Locul 6.645 din 13.829 în tot județul, și locul 3.247 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 160%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 221.380 lei | -143.536 lei | 2 | 749.908 lei | 770.221 lei | -20.313 lei |
| 2024 | 85.257 lei | 3.025 lei | 1 | 424.468 lei | 421.245 lei | 3.223 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.380 lei
- Venituri totale
- 225.512 lei
- Cheltuieli totale
- 366.793 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 141.281 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143.536 lei
- Active imobilizate
- 416.159 lei
- Active circulante
- 333.749 lei
- Stocuri
- 252.838 lei
- Creanțe
- 66.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.818 lei
- Datorii
- 770.221 lei
- Capitaluri
- -20.313 lei
- Capital subscris vărsat
- 120.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.257 lei
- Venituri totale
- 85.257 lei
- Cheltuieli totale
- 81.669 lei
- Profit brut
- 3.588 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.025 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 182.443 lei
- Active circulante
- 242.025 lei
- Stocuri
- 229.500 lei
- Creanțe
- 993 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.532 lei
- Datorii
- 421.245 lei
- Capitaluri
- 3.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.3)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.2)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului