BBB INDUSTRIAL METAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 26 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BBB INDUSTRIAL METAL S.R.L.
- CUI
- 42967601
- Nr. înmatriculare
- J2020001085046
- EUID
- ROONRC.J2020001085046
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2020
Sediu social
- Adresă
- SFINȚII APOSTOLI, nr. 61, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 601095
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBOC BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 19 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2553, județul Bacău, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 6.467 din 14.204 în tot județul, și locul 2.103 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 70%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266.893 lei | -180.157 lei | 4 | 209.882 lei | 301.341 lei | -91.459 lei |
| 2024 | 898.029 lei | 120.958 lei | 10 | 434.707 lei | 313.509 lei | 121.198 lei |
| 2023 | 658.367 lei | 247.564 lei | 6 | 326.964 lei | 79.160 lei | 247.804 lei |
| 2022 | 408.115 lei | 210.969 lei | 4 | 223.122 lei | 11.913 lei | 211.209 lei |
| 2021 | 229.330 lei | 142.364 lei | 2 | 149.099 lei | 6.535 lei | 142.564 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.893 lei
- Venituri totale
- 283.149 lei
- Cheltuieli totale
- 454.820 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 171.671 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 180.157 lei
- Active imobilizate
- 119.258 lei
- Active circulante
- 90.624 lei
- Stocuri
- 4.226 lei
- Creanțe
- 58.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.398 lei
- Datorii
- 301.341 lei
- Capitaluri
- -91.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 898.029 lei
- Venituri totale
- 935.984 lei
- Cheltuieli totale
- 786.957 lei
- Profit brut
- 149.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 191.957 lei
- Active circulante
- 242.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 201.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.819 lei
- Datorii
- 313.509 lei
- Capitaluri
- 121.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 658.367 lei
- Venituri totale
- 658.626 lei
- Cheltuieli totale
- 404.478 lei
- Profit brut
- 254.148 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 247.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.336 lei
- Active circulante
- 276.628 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 227.423 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.205 lei
- Datorii
- 79.160 lei
- Capitaluri
- 247.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.3)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 2552 · Tratamente termice ale metalelor (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 2561 · Fabricarea produselor de tăiat (CAEN Rev.3)
- 2562 · Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN Rev.3)
- 2563 · Fabricarea uneltelor (CAEN Rev.3)
- 2591 · Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel (CAEN Rev.3)
- 2592 · Fabricarea ambalajelor metalice ușoare (CAEN Rev.3)
- 2593 · Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri (CAEN Rev.3)
- 2594 · Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3311 · Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.3)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3319 · Repararea și întreținerea altor echipamente (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 55 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului