BAVARIA MPOWER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 28 septembrie 2010.
Identitate
- Denumire legală
- BAVARIA MPOWER SRL
- CUI
- 27432990
- Nr. înmatriculare
- J2010009186405
- EUID
- ROONRC.J2010009186405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 septembrie 2010
Sediu social
- Adresă
- Șos. MIHAI BRAVU, nr. 295, bl. 15, sc. A, et. 5, ap. 22, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30306
Contact
- Telefon
- 0730 013 830
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 29 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.09.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COCIAN OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 484 din 602 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4646, municipiul București, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 69.735 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.882 lei | -28.957 lei | 1 | 91.166 lei | 444.367 lei | -352.635 lei |
| 2024 | 324.455 lei | 5.797 lei | 1 | 85.192 lei | 407.226 lei | -321.687 lei |
| 2023 | 280.028 lei | -36.061 lei | 1 | 196.826 lei | 522.364 lei | -325.410 lei |
| 2022 | 318.219 lei | 13.062 lei | 1 | 228.858 lei | 512.933 lei | -283.719 lei |
| 2021 | 309.503 lei | -23.563 lei | 1 | 258.868 lei | 560.481 lei | -301.485 lei |
| 2020 | 30.345 lei | 1.847 lei | — | 716.657 lei | 801.021 lei | -84.364 lei |
| 2019 | — | -1.969 lei | — | 883.633 lei | 799.168 lei | 84.465 lei |
| 2018 | — | -3.235 lei | — | 877.686 lei | 791.252 lei | 86.434 lei |
| 2017 | — | -1.102 lei | — | 878.173 lei | 788.503 lei | 89.670 lei |
| 2016 | — | -1.477 lei | — | 873.966 lei | 790.624 lei | 83.342 lei |
| 2015 | 179.935 lei | 74.729 lei | 1 | 907.205 lei | 822.387 lei | 84.818 lei |
| 2014 | 3.441.603 lei | -89.205 lei | 2 | 888.127 lei | 878.038 lei | 10.089 lei |
| 2013 | 1.080.058 lei | 158.558 lei | 1 | 1.193.425 lei | 1.094.131 lei | 99.294 lei |
| 2012 | 225.788 lei | -48.489 lei | 1 | 21.766 lei | 81.030 lei | -59.264 lei |
| 2011 | 94.640 lei | -14.500 lei | 1 | 45.022 lei | 55.797 lei | -10.775 lei |
| 2010 | 42.390 lei | 3.525 lei | — | 56.196 lei | 52.471 lei | 3.725 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.882 lei
- Venituri totale
- 233.043 lei
- Cheltuieli totale
- 259.671 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.628 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.957 lei
- Active imobilizate
- 13.113 lei
- Active circulante
- 78.053 lei
- Stocuri
- 33.953 lei
- Creanțe
- 11.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.593 lei
- Datorii
- 444.367 lei
- Capitaluri
- -352.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 324.455 lei
- Venituri totale
- 325.943 lei
- Cheltuieli totale
- 317.729 lei
- Profit brut
- 8.214 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.227 lei
- Active circulante
- 76.965 lei
- Stocuri
- 50.421 lei
- Creanțe
- 338 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.206 lei
- Datorii
- 407.226 lei
- Capitaluri
- -321.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.028 lei
- Venituri totale
- 280.790 lei
- Cheltuieli totale
- 314.050 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.260 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.061 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 196.826 lei
- Stocuri
- 48.460 lei
- Creanțe
- 130.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.100 lei
- Datorii
- 522.364 lei
- Capitaluri
- -325.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 16 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- certificat de înmatriculare preschimbat (cel puțin din 21 octombrie 2013 → 7 iulie 2024)
- sediu expirat (16 noiembrie 2015 → 1 februarie 2016)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.