BATINAS PARTY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Viișoara, Comuna Viișoara, înmatriculată la 14 februarie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- BATINAS PARTY SRL
- CUI
- 23272055
- Nr. înmatriculare
- J12/548/2008
- EUID
- ROONRC.J12/548/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2008
Sediu social
- Adresă
- nr. 1044, Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Cluj
- Localitate
- Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Cluj
Contact
- Telefon
- 0755 070 884
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STOICA ROXANA MIRELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 270 din 330 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Cluj, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 31.483 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.891 lei | 4.782 lei | 1 | 112.098 lei | 174.343 lei | -56.314 lei |
| 2024 | 190.648 lei | -94.912 lei | 3 | 121.903 lei | 196.305 lei | -61.096 lei |
| 2023 | 494.612 lei | 160.012 lei | 5 | 180.203 lei | 162.990 lei | 33.816 lei |
| 2022 | 492.748 lei | 199.142 lei | 5 | 185.832 lei | 312.029 lei | -126.197 lei |
| 2021 | 285.278 lei | 74.799 lei | 5 | 161.251 lei | 486.590 lei | -325.339 lei |
| 2020 | 207.787 lei | 44.848 lei | 5 | 147.048 lei | 547.186 lei | -400.138 lei |
| 2019 | 458.337 lei | 133.696 lei | 6 | 139.135 lei | 584.121 lei | -444.986 lei |
| 2018 | 317.754 lei | -48.575 lei | 8 | 149.228 lei | 728.485 lei | -578.682 lei |
| 2017 | 230.622 lei | -87.400 lei | 10 | 163.338 lei | 694.020 lei | -530.107 lei |
| 2016 | 230.740 lei | -73.246 lei | 12 | 214.105 lei | 657.387 lei | -442.707 lei |
| 2015 | 324.301 lei | -105.086 lei | 10 | 149.509 lei | 518.970 lei | -369.461 lei |
| 2014 | 78.735 lei | -36.331 lei | 5 | 113.233 lei | 387.529 lei | -264.374 lei |
| 2013 | 51.474 lei | -38.612 lei | 5 | 99.514 lei | 327.557 lei | -228.043 lei |
| 2012 | 56.293 lei | -26.469 lei | 3 | 123.370 lei | 313.551 lei | -190.181 lei |
| 2011 | 52.734 lei | -77.421 lei | 3 | 126.671 lei | 292.183 lei | -165.512 lei |
| 2010 | 12.180 lei | -26.119 lei | 1 | 123.543 lei | 211.634 lei | -88.091 lei |
| 2009 | 19.503 lei | -7.797 lei | 2 | 71.064 lei | 133.036 lei | -61.972 lei |
| 2008 | 13.949 lei | -54.034 lei | 3 | 32.829 lei | 86.663 lei | -53.834 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.891 lei
- Venituri totale
- 66.891 lei
- Cheltuieli totale
- 61.868 lei
- Profit brut
- 5.023 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.306 lei
- Active circulante
- 102.792 lei
- Stocuri
- 29.202 lei
- Creanțe
- 72.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 825 lei
- Datorii
- 174.343 lei
- Capitaluri
- -56.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 190.648 lei
- Venituri totale
- 190.658 lei
- Cheltuieli totale
- 285.570 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 94.912 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 94.912 lei
- Active imobilizate
- 13.577 lei
- Active circulante
- 108.326 lei
- Stocuri
- 30.689 lei
- Creanțe
- 74.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.912 lei
- Datorii
- 196.305 lei
- Capitaluri
- -61.096 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 494.612 lei
- Venituri totale
- 494.612 lei
- Cheltuieli totale
- 302.831 lei
- Profit brut
- 191.781 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.012 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.472 lei
- Active circulante
- 166.731 lei
- Stocuri
- 41.744 lei
- Creanțe
- 118.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.903 lei
- Datorii
- 162.990 lei
- Capitaluri
- 33.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.