BASEDO DIG MASTERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, înmatriculată la 7 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BASEDO DIG MASTERS S.R.L.
- CUI
- 41242680
- Nr. înmatriculare
- J32/1241/2019
- EUID
- ROONRC.J32/1241/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 276, Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu
- Localitate
- Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu
- Cod poștal
- 557290
Contact
- Telefon
- 0748 799 845
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 29 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 21 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂCILĂ SERGIU DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 89.210 lei | -246.201 lei | 1 | 329.013 lei | 455.428 lei | -126.415 lei |
| 2023 | 437.403 lei | -81.321 lei | 2 | 571.558 lei | 451.772 lei | 119.786 lei |
| 2022 | 499.004 lei | 7.311 lei | 3 | 702.352 lei | 501.246 lei | 201.106 lei |
| 2021 | 967.085 lei | 231.528 lei | 2 | 507.641 lei | 313.846 lei | 193.795 lei |
| 2020 | 89.410 lei | -27.289 lei | 1 | 252.423 lei | 290.156 lei | -37.733 lei |
| 2019 | 98.570 lei | -10.644 lei | 1 | 276.554 lei | 286.998 lei | -10.444 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.210 lei
- Venituri totale
- 89.860 lei
- Cheltuieli totale
- 335.162 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 245.302 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 246.201 lei
- Active imobilizate
- 148.835 lei
- Active circulante
- 180.178 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 119.128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.050 lei
- Datorii
- 455.428 lei
- Capitaluri
- -126.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 437.403 lei
- Venituri totale
- 437.483 lei
- Cheltuieli totale
- 514.430 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.947 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 81.321 lei
- Active imobilizate
- 297.314 lei
- Active circulante
- 274.244 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 91.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 182.675 lei
- Datorii
- 451.772 lei
- Capitaluri
- 119.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 499.004 lei
- Venituri totale
- 501.092 lei
- Cheltuieli totale
- 488.789 lei
- Profit brut
- 12.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.311 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 268.393 lei
- Active circulante
- 433.959 lei
- Stocuri
- 171.916 lei
- Creanțe
- 180.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.160 lei
- Datorii
- 501.246 lei
- Capitaluri
- 201.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului