Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BARBUL MEGA UȘI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mocira, Comuna Recea, înmatriculată la 22 iunie 2017.

Identitate

Denumire legală
BARBUL MEGA UȘI S.R.L.
CUI
37820786
Nr. înmatriculare
J24/1114/2017
EUID
ROONRC.J24/1114/2017
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
22 iunie 2017

Sediu social

Adresă
DRAGOSTEI, nr. 16, Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureș
Localitate
Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureș
Cod poștal
437228

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 7 apr)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 22.06.2017
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BARBUL GAVRIL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
122 mii lei02020: fără date2021: 56 mii lei2022: 99 mii lei2023: 115 mii lei2024: 122 mii lei2025: 116 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
47 mii lei0-87 mii lei2020: -84 lei2021: 20 mii lei2022: 7 mii lei2023: 47 mii lei2024: -16 mii lei2025: -87 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 18 din 21 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4759, județul Maramureș, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 8.871 din 13.620 în tot județul, și locul 5.697 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025115.670 lei-86.988 lei1366.245 lei411.148 lei-44.903 lei
2024122.448 lei-16.016 lei1496.363 lei454.277 lei42.086 lei
2023114.962 lei47.142 lei163.607 lei5.506 lei58.101 lei
202298.861 lei6.933 lei176.717 lei49.454 lei27.263 lei
202156.306 lei20.214 lei88.850 lei68.520 lei20.330 lei
2020-84 lei216 lei100 lei116 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
115.670 lei
Venituri totale
115.670 lei
Cheltuieli totale
201.501 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
85.831 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
86.988 lei
Active imobilizate
362.641 lei
Active circulante
3.604 lei
Stocuri
Creanțe
16 lei
Casa și conturi la bănci
3.588 lei
Datorii
411.148 lei
Capitaluri
-44.903 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
122.448 lei
Venituri totale
122.448 lei
Cheltuieli totale
137.239 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
14.791 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
16.016 lei
Active imobilizate
466.714 lei
Active circulante
29.649 lei
Stocuri
Creanțe
7.481 lei
Casa și conturi la bănci
22.168 lei
Datorii
454.277 lei
Capitaluri
42.086 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
114.962 lei
Venituri totale
114.962 lei
Cheltuieli totale
66.670 lei
Profit brut
48.292 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
47.142 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
43.870 lei
Active circulante
19.737 lei
Stocuri
Creanțe
16 lei
Casa și conturi la bănci
19.721 lei
Datorii
5.506 lei
Capitaluri
58.101 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  7. 2017

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑