BARBERINI BOUTIQUE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BARBERINI BOUTIQUE S.R.L.
- CUI
- 39978767
- Nr. înmatriculare
- J2018014526407
- EUID
- ROONRC.J2018014526407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Barajul Argeș, nr. 84, bl. 84, ap. 2502, WIN HERĂSTRĂU, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 2 mar)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 06.02.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LAZĂR ALICE-ADRIANA — administrator
- LAZĂR IONUȚ-LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 388 din 4.538 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 13.987 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.303.488 lei | 2.244.691 lei | 2 | 7.936.425 lei | 5.694.343 lei | 2.244.931 lei |
| 2024 | 1.999.539 lei | 939.641 lei | 3 | 4.045.020 lei | 273.404 lei | 3.781.392 lei |
| 2023 | 2.322.980 lei | 1.352.166 lei | 2 | 4.842.968 lei | 1.077.266 lei | 3.772.436 lei |
| 2022 | 4.463.359 lei | 3.133.570 lei | 2 | 4.608.862 lei | 1.484.777 lei | 3.133.810 lei |
| 2021 | 1.177.672 lei | 506.143 lei | 2 | 1.070.890 lei | 48.886 lei | 1.031.132 lei |
| 2020 | 663.079 lei | 266.485 lei | 2 | 927.614 lei | 35.154 lei | 893.410 lei |
| 2019 | 1.954.118 lei | 1.652.865 lei | 1 | 1.907.204 lei | 258.532 lei | 1.648.880 lei |
| 2018 | 13.348 lei | -4.185 lei | 1 | 26.081 lei | 30.066 lei | -3.985 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.303.488 lei
- Venituri totale
- 4.042.144 lei
- Cheltuieli totale
- 1.459.897 lei
- Profit brut
- 2.582.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.244.691 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 151.926 lei
- Active circulante
- 7.784.499 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.482.803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.801.616 lei
- Datorii
- 5.694.343 lei
- Capitaluri
- 2.244.931 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.999.539 lei
- Venituri totale
- 2.272.993 lei
- Cheltuieli totale
- 1.165.590 lei
- Profit brut
- 1.107.403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 939.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 273.046 lei
- Active circulante
- 3.771.974 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.020.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.800 lei
- Datorii
- 273.404 lei
- Capitaluri
- 3.781.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.322.980 lei
- Venituri totale
- 2.344.046 lei
- Cheltuieli totale
- 971.956 lei
- Profit brut
- 1.372.090 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.352.166 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 308.915 lei
- Active circulante
- 4.534.053 lei
- Stocuri
- 84.033 lei
- Creanțe
- 1.673.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.276.635 lei
- Datorii
- 1.077.266 lei
- Capitaluri
- 3.772.436 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.463.359 lei
- Venituri totale
- 4.463.517 lei
- Cheltuieli totale
- 1.292.064 lei
- Profit brut
- 3.171.453 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.133.570 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 398.741 lei
- Active circulante
- 4.210.121 lei
- Stocuri
- 21.990 lei
- Creanțe
- 3.366.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 821.875 lei
- Datorii
- 1.484.777 lei
- Capitaluri
- 3.133.810 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.177.672 lei
- Venituri totale
- 1.177.672 lei
- Cheltuieli totale
- 659.988 lei
- Profit brut
- 517.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 506.143 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 527.642 lei
- Active circulante
- 543.248 lei
- Stocuri
- 41.278 lei
- Creanțe
- 213.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288.863 lei
- Datorii
- 48.886 lei
- Capitaluri
- 1.031.132 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 663.079 lei
- Venituri totale
- 664.820 lei
- Cheltuieli totale
- 392.185 lei
- Profit brut
- 272.635 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.485 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 117.999 lei
- Active circulante
- 809.615 lei
- Stocuri
- 39.940 lei
- Creanțe
- 89.552 lei
- Casa și conturi la bănci
- 680.123 lei
- Datorii
- 35.154 lei
- Capitaluri
- 893.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.954.118 lei
- Venituri totale
- 1.954.118 lei
- Cheltuieli totale
- 281.718 lei
- Profit brut
- 1.672.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.652.865 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.676 lei
- Active circulante
- 1.902.528 lei
- Stocuri
- 63.283 lei
- Creanțe
- 1.069.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 770.198 lei
- Datorii
- 258.532 lei
- Capitaluri
- 1.648.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.348 lei
- Venituri totale
- 13.348 lei
- Cheltuieli totale
- 17.407 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.059 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.185 lei
- Active imobilizate
- 5.895 lei
- Active circulante
- 20.186 lei
- Stocuri
- 15.847 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.339 lei
- Datorii
- 30.066 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Reactivată fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului