BANAT OVA - STORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 21 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BANAT OVA - STORE S.R.L.
- CUI
- 43595280
- Nr. înmatriculare
- J2021000209358
- EUID
- ROONRC.J2021000209358
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, nr. 49, bl. A93, sc. B, et. PARTER, ap. U-4, SPATIU COMERCIAL, FOST AP. 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300269
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIORTAN GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 777.247 lei | 85.480 lei | — | 457.381 lei | 386.023 lei | 71.358 lei |
| 2023 | 41.933 lei | -1.835 lei | — | 203.282 lei | 217.289 lei | -14.007 lei |
| 2022 | 171.419 lei | 6.886 lei | 0 | 121.284 lei | 133.455 lei | -12.171 lei |
| 2021 | 278.727 lei | -19.257 lei | 2 | 10.384 lei | 29.441 lei | -19.057 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 777.247 lei
- Venituri totale
- 781.027 lei
- Cheltuieli totale
- 678.791 lei
- Profit brut
- 102.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.480 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 457.381 lei
- Stocuri
- 391.869 lei
- Creanțe
- 63.276 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.236 lei
- Datorii
- 386.023 lei
- Capitaluri
- 71.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.933 lei
- Venituri totale
- 46.243 lei
- Cheltuieli totale
- 48.078 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.835 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.835 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203.282 lei
- Stocuri
- 200.118 lei
- Creanțe
- 930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.234 lei
- Datorii
- 217.289 lei
- Capitaluri
- -14.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.419 lei
- Venituri totale
- 171.419 lei
- Cheltuieli totale
- 160.229 lei
- Profit brut
- 11.190 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.886 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 121.284 lei
- Stocuri
- 118.718 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.566 lei
- Datorii
- 133.455 lei
- Capitaluri
- -12.171 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.727 lei
- Venituri totale
- 278.752 lei
- Cheltuieli totale
- 295.221 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.469 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.257 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 10.384 lei
- Stocuri
- 10.115 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 269 lei
- Datorii
- 29.441 lei
- Capitaluri
- -19.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului