Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BANANA STYLE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, înmatriculată la 16 februarie 2021.

Identitate

Denumire legală
BANANA STYLE S.R.L.
CUI
43739482
Nr. înmatriculare
J2021000161377
EUID
ROONRC.J2021000161377
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
16 februarie 2021

Sediu social

Adresă
SATU NOU, nr. 621, Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui
Cod poștal
737513

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 16.02.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • APETROAII CRISTIAN-BOGDAN — administrator
  • CIOBANU ALEXANDRU-COSMIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
120 mii lei02021: 10 mii lei2022: 15 mii lei2023: 16 mii lei2024: 120 mii lei2021202220232024
Rezultat net
3 mii lei0-49 mii lei2021: 3 mii lei2022: 258 lei2023: -49 mii lei2024: -35 mii lei2021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vaslui; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024120.379 lei-34.567 lei111.380 lei91.059 lei-79.679 lei
202316.460 lei-49.055 lei16.252 lei61.364 lei-45.112 lei
202214.870 lei258 lei111.599 lei7.656 lei3.943 lei
20219.943 lei3.485 lei8.685 lei5.000 lei3.685 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
120.379 lei
Venituri totale
120.613 lei
Cheltuieli totale
153.975 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
33.362 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
34.567 lei
Active imobilizate
9.687 lei
Active circulante
1.693 lei
Stocuri
598 lei
Creanțe
171 lei
Casa și conturi la bănci
924 lei
Datorii
91.059 lei
Capitaluri
-79.679 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
16.460 lei
Venituri totale
38.227 lei
Cheltuieli totale
87.116 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
48.889 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
49.055 lei
Active imobilizate
Active circulante
16.252 lei
Stocuri
1.332 lei
Creanțe
5.893 lei
Casa și conturi la bănci
9.027 lei
Datorii
61.364 lei
Capitaluri
-45.112 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
14.870 lei
Venituri totale
20.322 lei
Cheltuieli totale
19.986 lei
Profit brut
336 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
258 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
11.599 lei
Stocuri
1.085 lei
Creanțe
5.357 lei
Casa și conturi la bănci
5.157 lei
Datorii
7.656 lei
Capitaluri
3.943 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
9.943 lei
Venituri totale
9.943 lei
Cheltuieli totale
6.458 lei
Profit brut
3.485 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.485 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
8.685 lei
Stocuri
229 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
8.456 lei
Datorii
5.000 lei
Capitaluri
3.685 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului