BAM PREMIUM ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 12 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BAM PREMIUM ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.
- CUI
- 41514033
- Nr. înmatriculare
- J40/10633/2019
- EUID
- ROONRC.J40/10633/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 august 2019
Sediu social
- Adresă
- IULIU MANIU, nr. 65, bl. 7P, sc. 7, et. 5, ap. 226, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 23 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.08.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOTONEA ALEXANDRU MĂDĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -22.718 lei | — | 912.230 lei | 1.160.075 lei | -247.845 lei |
| 2024 | — | -65.874 lei | — | 649.136 lei | 874.263 lei | -225.127 lei |
| 2023 | — | -36.021 lei | 1 | 624.162 lei | 783.415 lei | -159.253 lei |
| 2022 | — | -44.946 lei | 1 | 584.325 lei | 707.558 lei | -123.233 lei |
| 2021 | — | -41.283 lei | 1 | 588.189 lei | 666.476 lei | -78.287 lei |
| 2020 | — | -12.255 lei | 1 | 592.946 lei | 629.949 lei | -37.003 lei |
| 2019 | — | -24.948 lei | 1 | 575.761 lei | 600.509 lei | -24.748 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.501 lei
- Cheltuieli totale
- 25.219 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.718 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.718 lei
- Active imobilizate
- 549.999 lei
- Active circulante
- 362.231 lei
- Stocuri
- 280.510 lei
- Creanțe
- 81.247 lei
- Casa și conturi la bănci
- 474 lei
- Datorii
- 1.160.075 lei
- Capitaluri
- -247.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 320 lei
- Cheltuieli totale
- 66.194 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65.874 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65.874 lei
- Active imobilizate
- 552.113 lei
- Active circulante
- 97.023 lei
- Stocuri
- 53.856 lei
- Creanțe
- 42.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 365 lei
- Datorii
- 874.263 lei
- Capitaluri
- -225.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 21 lei
- Cheltuieli totale
- 36.042 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.021 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.021 lei
- Active imobilizate
- 556.586 lei
- Active circulante
- 67.576 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.930 lei
- Datorii
- 783.415 lei
- Capitaluri
- -159.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.320 lei
- Cheltuieli totale
- 47.196 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.876 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.946 lei
- Active imobilizate
- 563.418 lei
- Active circulante
- 20.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.028 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.879 lei
- Datorii
- 707.558 lei
- Capitaluri
- -123.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.242 lei
- Cheltuieli totale
- 45.398 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.283 lei
- Active imobilizate
- 562.857 lei
- Active circulante
- 25.332 lei
- Stocuri
- 12.133 lei
- Creanțe
- 13.195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4 lei
- Datorii
- 666.476 lei
- Capitaluri
- -78.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.255 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.255 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.255 lei
- Active imobilizate
- 564.420 lei
- Active circulante
- 28.526 lei
- Stocuri
- 13.936 lei
- Creanțe
- 10.398 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.192 lei
- Datorii
- 629.949 lei
- Capitaluri
- -37.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 294 lei
- Cheltuieli totale
- 25.233 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.939 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.948 lei
- Active imobilizate
- 550.000 lei
- Active circulante
- 25.761 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.460 lei
- Datorii
- 600.509 lei
- Capitaluri
- -24.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului