Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BAM LIFESTYLE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gherăești, Comuna Gherăești, înmatriculată la 21 februarie 2020.

Identitate

Denumire legală
BAM LIFESTYLE S.R.L.
CUI
42304242
Nr. înmatriculare
J2020000178273
EUID
ROONRC.J2020000178273
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 februarie 2020

Sediu social

Adresă
TINERETULUI, nr. 39, Sat Gherăești, Comuna Gherăești, Neamț
Cod poștal
617205

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.02.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GHERGHEL ANDREEA-BIANCA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
31 mii lei02020: 851 lei2021: 7 mii lei2022: 14 mii lei2023: 21 mii lei2024: 16 mii lei2025: 31 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
8 mii lei0-1.104 lei2020: -1.104 lei2021: 4 mii lei2022: 8 mii lei2023: 7 mii lei2024: 6 mii lei2025: 5 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 72 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Neamț, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 8.713 din 10.171 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 96%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202531.440 lei4.550 lei17.153 lei7.682 lei9.471 lei
202416.020 lei6.336 lei7.352 lei816 lei6.536 lei
202321.410 lei6.631 lei20.152 lei1.828 lei18.324 lei
202214.290 lei8.366 lei12.648 lei955 lei11.693 lei
20216.650 lei4.230 lei4.140 lei814 lei3.326 lei
2020851 lei-1.104 lei1.722 lei2.626 lei-904 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
31.440 lei
Venituri totale
31.639 lei
Cheltuieli totale
26.222 lei
Profit brut
5.417 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.550 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
230 lei
Active circulante
16.923 lei
Stocuri
Creanțe
772 lei
Casa și conturi la bănci
16.151 lei
Datorii
7.682 lei
Capitaluri
9.471 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
16.020 lei
Venituri totale
16.223 lei
Cheltuieli totale
8.680 lei
Profit brut
7.543 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
6.336 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
230 lei
Active circulante
7.122 lei
Stocuri
2.502 lei
Creanțe
1 lei
Casa și conturi la bănci
4.619 lei
Datorii
816 lei
Capitaluri
6.536 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
21.410 lei
Venituri totale
21.605 lei
Cheltuieli totale
13.565 lei
Profit brut
8.040 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
6.631 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
296 lei
Active circulante
19.856 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
19.856 lei
Datorii
1.828 lei
Capitaluri
18.324 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑