BALTA PESCARETUL MIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, înmatriculată la 28 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BALTA PESCARETUL MIC S.R.L.
- CUI
- 44204819
- Nr. înmatriculare
- J35/1820/2021
- EUID
- ROONRC.J35/1820/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- PESCARILOR, nr. 3, Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș
- Localitate
- Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș
- Cod poștal
- 307040
Contact
- Telefon
- 0749 432 605
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUREA SILVIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 209 din 230 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Timiș, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 28.910 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.863 lei | -3.580 lei | — | 12.701 lei | 17.943 lei | -4.865 lei |
| 2024 | 9.750 lei | 672 lei | — | 13.435 lei | 15.262 lei | -1.284 lei |
| 2023 | 18.925 lei | 5.669 lei | 0 | 14.704 lei | 16.660 lei | -1.956 lei |
| 2022 | 24.707 lei | -8.408 lei | 0 | 12.207 lei | 19.832 lei | -7.625 lei |
| 2021 | 28.214 lei | 583 lei | 1 | 21.833 lei | 37.156 lei | 783 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.863 lei
- Venituri totale
- 7.863 lei
- Cheltuieli totale
- 11.443 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.580 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.580 lei
- Active imobilizate
- 3.094 lei
- Active circulante
- 9.607 lei
- Stocuri
- 4.633 lei
- Creanțe
- 546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.428 lei
- Datorii
- 17.943 lei
- Capitaluri
- -4.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.750 lei
- Venituri totale
- 9.750 lei
- Cheltuieli totale
- 8.839 lei
- Profit brut
- 911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 672 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.079 lei
- Active circulante
- 9.356 lei
- Stocuri
- 4.799 lei
- Creanțe
- 546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.011 lei
- Datorii
- 15.262 lei
- Capitaluri
- -1.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.925 lei
- Venituri totale
- 18.919 lei
- Cheltuieli totale
- 12.157 lei
- Profit brut
- 6.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.669 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.063 lei
- Active circulante
- 9.641 lei
- Stocuri
- 4.799 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.842 lei
- Datorii
- 16.660 lei
- Capitaluri
- -1.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.707 lei
- Venituri totale
- 24.718 lei
- Cheltuieli totale
- 32.385 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.667 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.408 lei
- Active imobilizate
- 6.047 lei
- Active circulante
- 6.160 lei
- Stocuri
- 4.633 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.527 lei
- Datorii
- 19.832 lei
- Capitaluri
- -7.625 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.214 lei
- Venituri totale
- 28.214 lei
- Cheltuieli totale
- 26.801 lei
- Profit brut
- 1.413 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 583 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.389 lei
- Active circulante
- 14.444 lei
- Stocuri
- 5.809 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.635 lei
- Datorii
- 37.156 lei
- Capitaluri
- 783 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0312 · Pescuitul în ape dulci (CAEN Rev.2)
- 0322 · Acvacultura în ape dulci (CAEN Rev.2)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7734 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului