BADEA TROCKENBAU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Videle, Oraș Videle, înmatriculată la 21 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BADEA TROCKENBAU S.R.L.
- CUI
- 39377503
- Nr. înmatriculare
- J34/305/2018
- EUID
- ROONRC.J34/305/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- PIEȚEI, nr. 12, bl. A13, sc. A, et. 3, ap. 7, Loc. Videle, Oraș Videle, Teleorman
- Localitate
- Loc. Videle, Oraș Videle, Teleorman
- Cod poștal
- 145300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BADEA MIHĂIŢĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 17 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Teleorman, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 2.786 din 6.141 în tot județul, și locul 1.480 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 178%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286.750 lei | 85.415 lei | 2 | 131.180 lei | 53.991 lei | 77.189 lei |
| 2024 | 103.000 lei | 3.401 lei | 2 | 234.406 lei | 12.632 lei | 221.774 lei |
| 2023 | 44.257 lei | -16.614 lei | 1 | 228.838 lei | 10.465 lei | 218.373 lei |
| 2022 | 64.934 lei | 37.146 lei | 1 | 235.415 lei | 428 lei | 234.987 lei |
| 2020 | 113.137 lei | 42.730 lei | 1 | 187.129 lei | 5.189 lei | 181.940 lei |
| 2019 | 148.595 lei | 69.046 lei | — | 140.642 lei | 1.433 lei | 139.209 lei |
| 2018 | 93.580 lei | 69.963 lei | — | 74.850 lei | 4.687 lei | 70.163 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.750 lei
- Venituri totale
- 286.750 lei
- Cheltuieli totale
- 198.754 lei
- Profit brut
- 87.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 131.180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.180 lei
- Datorii
- 53.991 lei
- Capitaluri
- 77.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.000 lei
- Venituri totale
- 103.000 lei
- Cheltuieli totale
- 98.569 lei
- Profit brut
- 4.431 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 234.406 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 203.372 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.034 lei
- Datorii
- 12.632 lei
- Capitaluri
- 221.774 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.257 lei
- Venituri totale
- 44.257 lei
- Cheltuieli totale
- 60.428 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.171 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.614 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 228.838 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 199.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.801 lei
- Datorii
- 10.465 lei
- Capitaluri
- 218.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.934 lei
- Venituri totale
- 64.934 lei
- Cheltuieli totale
- 26.553 lei
- Profit brut
- 38.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.146 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 235.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 215.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.415 lei
- Datorii
- 428 lei
- Capitaluri
- 234.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.137 lei
- Venituri totale
- 113.137 lei
- Cheltuieli totale
- 68.726 lei
- Profit brut
- 44.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 187.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.493 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.636 lei
- Datorii
- 5.189 lei
- Capitaluri
- 181.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.595 lei
- Venituri totale
- 148.595 lei
- Cheltuieli totale
- 75.092 lei
- Profit brut
- 73.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.046 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 140.642 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 135.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.642 lei
- Datorii
- 1.433 lei
- Capitaluri
- 139.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.580 lei
- Venituri totale
- 93.580 lei
- Cheltuieli totale
- 20.809 lei
- Profit brut
- 72.771 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 634 lei
- Active circulante
- 74.216 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.901 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.315 lei
- Datorii
- 4.687 lei
- Capitaluri
- 70.163 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului