BADCAMVIS ART S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 29 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BADCAMVIS ART S.R.L.
- CUI
- 40069213
- Nr. înmatriculare
- J2018004880128
- EUID
- ROONRC.J2018004880128
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Bună Ziua, nr. 37, bl. E3B, sc. 1, et. 3, ap. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400498
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂDAN MONICA VALENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 82 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Cluj, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 20.374 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.568 lei | 9.972 lei | 1 | 18.250 lei | 123.512 lei | -105.262 lei |
| 2024 | 243.984 lei | -43.464 lei | 3 | 18.379 lei | 133.613 lei | -115.234 lei |
| 2023 | 331.654 lei | -613 lei | 4 | 38.909 lei | 110.944 lei | -71.771 lei |
| 2022 | 277.207 lei | 12.145 lei | 4 | 39.720 lei | 112.347 lei | -71.158 lei |
| 2021 | 263.140 lei | 658 lei | 4 | 34.784 lei | 120.761 lei | -83.303 lei |
| 2020 | 188.813 lei | -32.007 lei | 4 | 27.713 lei | 126.168 lei | -83.961 lei |
| 2019 | 108.361 lei | -51.363 lei | 1 | 25.663 lei | 103.931 lei | -51.954 lei |
| 2018 | — | -801 lei | 1 | 196 lei | 787 lei | -591 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.568 lei
- Venituri totale
- 232.568 lei
- Cheltuieli totale
- 220.270 lei
- Profit brut
- 12.298 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.250 lei
- Stocuri
- 2.507 lei
- Creanțe
- 10.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.581 lei
- Datorii
- 123.512 lei
- Capitaluri
- -105.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.984 lei
- Venituri totale
- 243.984 lei
- Cheltuieli totale
- 285.008 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.024 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.464 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.379 lei
- Stocuri
- 6.725 lei
- Creanțe
- 8.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.734 lei
- Datorii
- 133.613 lei
- Capitaluri
- -115.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.654 lei
- Venituri totale
- 331.654 lei
- Cheltuieli totale
- 328.950 lei
- Profit brut
- 2.704 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 613 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.909 lei
- Stocuri
- 16.739 lei
- Creanțe
- 9.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.705 lei
- Datorii
- 110.944 lei
- Capitaluri
- -71.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.207 lei
- Venituri totale
- 277.207 lei
- Cheltuieli totale
- 262.290 lei
- Profit brut
- 14.917 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.145 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 448 lei
- Active circulante
- 39.272 lei
- Stocuri
- 12.279 lei
- Creanțe
- 7.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.615 lei
- Datorii
- 112.347 lei
- Capitaluri
- -71.158 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 263.140 lei
- Venituri totale
- 263.140 lei
- Cheltuieli totale
- 259.851 lei
- Profit brut
- 3.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 658 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.121 lei
- Active circulante
- 33.663 lei
- Stocuri
- 9.816 lei
- Creanțe
- 7.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.899 lei
- Datorii
- 120.761 lei
- Capitaluri
- -83.303 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.813 lei
- Venituri totale
- 209.959 lei
- Cheltuieli totale
- 240.168 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.209 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.007 lei
- Active imobilizate
- 1.793 lei
- Active circulante
- 25.920 lei
- Stocuri
- 7.702 lei
- Creanțe
- 8.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.980 lei
- Datorii
- 126.168 lei
- Capitaluri
- -83.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.361 lei
- Venituri totale
- 108.361 lei
- Cheltuieli totale
- 158.641 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.280 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.363 lei
- Active imobilizate
- 2.465 lei
- Active circulante
- 23.198 lei
- Stocuri
- 8.765 lei
- Creanțe
- 7.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.055 lei
- Datorii
- 103.931 lei
- Capitaluri
- -51.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 801 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 801 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 801 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 196 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 196 lei
- Datorii
- 787 lei
- Capitaluri
- -591 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
- 9623 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN Rev.3)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului