BADA END TOTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șotânga, Comuna Șotânga, înmatriculată la 12 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- BADA END TOTO S.R.L.
- CUI
- 34488446
- Nr. înmatriculare
- J15/310/2015
- EUID
- ROONRC.J15/310/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- VALEA POPII, nr. 55, Sat Șotânga, Comuna Șotânga, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Șotânga, Comuna Șotânga, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137430
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ORBECI MARIAN CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 68 din 72 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, județul Dâmbovița, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 10.085 din 10.727 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.570 lei | -25.051 lei | — | 19.527 lei | 22.679 lei | -3.152 lei |
| 2024 | 145.589 lei | 17.261 lei | — | 41.212 lei | 19.313 lei | 21.899 lei |
| 2023 | 238.612 lei | 6.821 lei | — | 98.777 lei | 91.042 lei | 7.735 lei |
| 2022 | 250.170 lei | -9.912 lei | 1 | 126.894 lei | 103.178 lei | 23.716 lei |
| 2021 | 409.644 lei | 131.671 lei | 1 | 296.116 lei | 113.072 lei | 183.044 lei |
| 2020 | 283.176 lei | 994 lei | — | 186.790 lei | 74.244 lei | 102.867 lei |
| 2019 | 262.664 lei | 34.339 lei | — | 251.233 lei | 88.074 lei | 163.159 lei |
| 2018 | 167.258 lei | 2.312 lei | — | 300.928 lei | 129.266 lei | 171.662 lei |
| 2017 | 178.795 lei | 65.854 lei | — | 272.202 lei | 102.852 lei | 169.350 lei |
| 2016 | 129.595 lei | 77.677 lei | — | 107.038 lei | 2.837 lei | 104.201 lei |
| 2015 | 49.831 lei | 26.324 lei | — | 28.232 lei | 1.708 lei | 26.524 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.570 lei
- Venituri totale
- 5.570 lei
- Cheltuieli totale
- 30.621 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.051 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.051 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.527 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.173 lei
- Datorii
- 22.679 lei
- Capitaluri
- -3.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.589 lei
- Venituri totale
- 147.232 lei
- Cheltuieli totale
- 121.350 lei
- Profit brut
- 25.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.261 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.654 lei
- Active circulante
- 19.558 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.455 lei
- Datorii
- 19.313 lei
- Capitaluri
- 21.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.612 lei
- Venituri totale
- 240.018 lei
- Cheltuieli totale
- 223.052 lei
- Profit brut
- 16.966 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.454 lei
- Active circulante
- 34.323 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.896 lei
- Datorii
- 91.042 lei
- Capitaluri
- 7.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.170 lei
- Venituri totale
- 258.042 lei
- Cheltuieli totale
- 260.222 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.180 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.912 lei
- Active imobilizate
- 86.616 lei
- Active circulante
- 40.278 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.278 lei
- Datorii
- 103.178 lei
- Capitaluri
- 23.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 409.644 lei
- Venituri totale
- 410.827 lei
- Cheltuieli totale
- 267.333 lei
- Profit brut
- 143.494 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 119.096 lei
- Active circulante
- 177.020 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 176.506 lei
- Datorii
- 113.072 lei
- Capitaluri
- 183.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.176 lei
- Venituri totale
- 290.804 lei
- Cheltuieli totale
- 281.923 lei
- Profit brut
- 8.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 994 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.178 lei
- Active circulante
- 175.612 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175.598 lei
- Datorii
- 74.244 lei
- Capitaluri
- 102.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 262.664 lei
- Venituri totale
- 264.378 lei
- Cheltuieli totale
- 222.159 lei
- Profit brut
- 42.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.926 lei
- Active circulante
- 204.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 192.275 lei
- Datorii
- 88.074 lei
- Capitaluri
- 163.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.258 lei
- Venituri totale
- 167.258 lei
- Cheltuieli totale
- 159.928 lei
- Profit brut
- 7.330 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.674 lei
- Active circulante
- 218.254 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 206.608 lei
- Datorii
- 129.266 lei
- Capitaluri
- 171.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 178.795 lei
- Venituri totale
- 185.697 lei
- Cheltuieli totale
- 114.564 lei
- Profit brut
- 71.133 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.854 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118.423 lei
- Active circulante
- 153.779 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.443 lei
- Casa și conturi la bănci
- 141.336 lei
- Datorii
- 102.852 lei
- Capitaluri
- 169.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.595 lei
- Venituri totale
- 129.595 lei
- Cheltuieli totale
- 48.030 lei
- Profit brut
- 81.565 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 107.038 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.799 lei
- Datorii
- 2.837 lei
- Capitaluri
- 104.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.831 lei
- Venituri totale
- 49.831 lei
- Cheltuieli totale
- 22.012 lei
- Profit brut
- 27.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.324 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.232 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.242 lei
- Datorii
- 1.708 lei
- Capitaluri
- 26.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului