BACAU MEDIA EVENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 8 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BACAU MEDIA EVENT S.R.L.
- CUI
- 40607452
- Nr. înmatriculare
- J4/393/2019
- EUID
- ROONRC.J4/393/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- ALEXEI TOLSTOI, nr. 67, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600293
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 21 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOR PETRUŢ IRINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 297.231 lei | 233.341 lei | — | 309.929 lei | 34.409 lei | 233.581 lei |
| 2021 | 240.992 lei | 157.770 lei | 2 | 345.242 lei | 20.536 lei | 248.242 lei |
| 2020 | 197.186 lei | 50.214 lei | 2 | 237.016 lei | 16.017 lei | 90.472 lei |
| 2019 | 272.614 lei | 40.058 lei | 2 | 228.679 lei | 22.507 lei | 40.258 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.231 lei
- Venituri totale
- 331.757 lei
- Cheltuieli totale
- 89.678 lei
- Profit brut
- 242.079 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 233.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.160 lei
- Active circulante
- 247.769 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 227.769 lei
- Datorii
- 34.409 lei
- Capitaluri
- 233.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.992 lei
- Venituri totale
- 295.055 lei
- Cheltuieli totale
- 135.163 lei
- Profit brut
- 159.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 157.770 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.845 lei
- Active circulante
- 246.397 lei
- Stocuri
- 12 lei
- Creanțe
- 140.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.385 lei
- Datorii
- 20.536 lei
- Capitaluri
- 248.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.186 lei
- Venituri totale
- 233.631 lei
- Cheltuieli totale
- 181.596 lei
- Profit brut
- 52.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.214 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 137.638 lei
- Active circulante
- 99.378 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 99.378 lei
- Datorii
- 16.017 lei
- Capitaluri
- 90.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.614 lei
- Venituri totale
- 284.500 lei
- Cheltuieli totale
- 241.673 lei
- Profit brut
- 42.827 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.058 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 130.689 lei
- Active circulante
- 97.990 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.760 lei
- Datorii
- 22.507 lei
- Capitaluri
- 40.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului