B & T FORTUNA INVEST CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 28 noiembrie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- B & T FORTUNA INVEST CONSTRUCT SRL
- CUI
- 22822150
- Nr. înmatriculare
- J40/22319/2007
- EUID
- ROONRC.J40/22319/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 noiembrie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. Politehnicii, nr. 2, bl. 5A, sc. 3, et. 5, ap. 109, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 21 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.11.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BEJAN PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 7.487 lei | -20.145 lei | 1 | 121.774 lei | 245.203 lei | -123.414 lei |
| 2017 | 28.012 lei | -27.278 lei | 1 | 132.666 lei | 235.935 lei | -103.269 lei |
| 2016 | 500.255 lei | -141.993 lei | 12 | 138.299 lei | 214.450 lei | -75.991 lei |
| 2015 | 676.734 lei | 7.195 lei | 20 | 164.430 lei | 100.698 lei | 66.002 lei |
| 2014 | 471.137 lei | 30.696 lei | 9 | 104.388 lei | 43.543 lei | 62.898 lei |
| 2013 | 708.971 lei | 32.085 lei | 9 | 127.666 lei | 97.313 lei | 32.596 lei |
| 2012 | 587.658 lei | 74.713 lei | 9 | 235.078 lei | 228.141 lei | 7.197 lei |
| 2011 | 360.880 lei | -77.794 lei | 15 | 141.775 lei | 209.511 lei | -67.516 lei |
| 2010 | 594.470 lei | -19.447 lei | 10 | 145.348 lei | 135.348 lei | 10.278 lei |
| 2009 | 374.662 lei | -18.285 lei | 6 | 136.087 lei | 106.994 lei | 29.826 lei |
| 2008 | 231.052 lei | 47.526 lei | 12 | 129.059 lei | 81.971 lei | 47.726 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.487 lei
- Venituri totale
- 7.487 lei
- Cheltuieli totale
- 27.407 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.920 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.145 lei
- Active imobilizate
- 17.288 lei
- Active circulante
- 104.486 lei
- Stocuri
- 2.653 lei
- Creanțe
- 101.694 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 245.203 lei
- Capitaluri
- -123.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.012 lei
- Venituri totale
- 28.012 lei
- Cheltuieli totale
- 54.797 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.278 lei
- Active imobilizate
- 26.117 lei
- Active circulante
- 106.549 lei
- Stocuri
- 2.443 lei
- Creanțe
- 101.782 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.324 lei
- Datorii
- 235.935 lei
- Capitaluri
- -103.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500.255 lei
- Venituri totale
- 500.256 lei
- Cheltuieli totale
- 642.249 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 141.993 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 141.993 lei
- Active imobilizate
- 35.390 lei
- Active circulante
- 102.909 lei
- Stocuri
- 2.444 lei
- Creanțe
- 100.348 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117 lei
- Datorii
- 214.450 lei
- Capitaluri
- -75.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 676.734 lei
- Venituri totale
- 676.734 lei
- Cheltuieli totale
- 667.223 lei
- Profit brut
- 9.511 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.805 lei
- Active circulante
- 158.625 lei
- Stocuri
- 62.171 lei
- Creanțe
- 98.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.018 lei
- Datorii
- 100.698 lei
- Capitaluri
- 66.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 471.137 lei
- Venituri totale
- 471.937 lei
- Cheltuieli totale
- 434.732 lei
- Profit brut
- 37.205 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.882 lei
- Active circulante
- 97.506 lei
- Stocuri
- 497 lei
- Creanțe
- 57.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.494 lei
- Datorii
- 43.543 lei
- Capitaluri
- 62.898 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 708.971 lei
- Venituri totale
- 708.972 lei
- Cheltuieli totale
- 664.870 lei
- Profit brut
- 44.102 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.482 lei
- Active circulante
- 106.184 lei
- Stocuri
- 149 lei
- Creanțe
- 82.560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.475 lei
- Datorii
- 97.313 lei
- Capitaluri
- 32.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 587.658 lei
- Venituri totale
- 588.574 lei
- Cheltuieli totale
- 512.153 lei
- Profit brut
- 76.421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.330 lei
- Active circulante
- 202.748 lei
- Stocuri
- 393 lei
- Creanțe
- 91.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 110.560 lei
- Datorii
- 228.141 lei
- Capitaluri
- 7.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 360.880 lei
- Venituri totale
- 361.961 lei
- Cheltuieli totale
- 439.755 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 77.794 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.794 lei
- Active imobilizate
- 44.321 lei
- Active circulante
- 97.454 lei
- Stocuri
- 393 lei
- Creanțe
- 85.953 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.108 lei
- Datorii
- 209.511 lei
- Capitaluri
- -67.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 594.470 lei
- Venituri totale
- 595.821 lei
- Cheltuieli totale
- 610.393 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 14.572 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 19.447 lei
- Active imobilizate
- 68.001 lei
- Active circulante
- 77.347 lei
- Stocuri
- 697 lei
- Creanțe
- 59.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.993 lei
- Datorii
- 135.348 lei
- Capitaluri
- 10.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 374.662 lei
- Venituri totale
- 374.678 lei
- Cheltuieli totale
- 388.630 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 13.952 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 18.285 lei
- Active imobilizate
- 44.240 lei
- Active circulante
- 91.847 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.558 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.289 lei
- Datorii
- 106.994 lei
- Capitaluri
- 29.826 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 231.052 lei
- Venituri totale
- 231.053 lei
- Cheltuieli totale
- 177.750 lei
- Profit brut
- 53.303 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 47.526 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 57.293 lei
- Active circulante
- 71.766 lei
- Stocuri
- 12.590 lei
- Creanțe
- 36.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.514 lei
- Datorii
- 81.971 lei
- Capitaluri
- 47.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului