B INFRA ROAD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 22 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- B INFRA ROAD S.R.L.
- CUI
- 45688792
- Nr. înmatriculare
- J2/305/2022
- EUID
- ROONRC.J2/305/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- PREDEAL, nr. 4, bl. 14, ap. 16, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310377
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOTA ALIN-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 227 din 258 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Arad, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 11.840 din 14.419 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.000 lei | 26.871 lei | — | 66.232 lei | 39.014 lei | 27.218 lei |
| 2024 | 34.100 lei | 19.574 lei | — | 70.645 lei | 1.660 lei | 68.985 lei |
| 2023 | 59.600 lei | 40.221 lei | — | 52.779 lei | 3.367 lei | 49.412 lei |
| 2022 | 18.650 lei | 8.990 lei | — | 9.264 lei | 74 lei | 9.190 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.000 lei
- Venituri totale
- 40.000 lei
- Cheltuieli totale
- 8.313 lei
- Profit brut
- 31.687 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.426 lei
- Active circulante
- 55.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.806 lei
- Datorii
- 39.014 lei
- Capitaluri
- 27.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.100 lei
- Venituri totale
- 34.100 lei
- Cheltuieli totale
- 11.018 lei
- Profit brut
- 23.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.645 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 70.645 lei
- Datorii
- 1.660 lei
- Capitaluri
- 68.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.600 lei
- Venituri totale
- 59.604 lei
- Cheltuieli totale
- 13.051 lei
- Profit brut
- 46.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.221 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.779 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.779 lei
- Datorii
- 3.367 lei
- Capitaluri
- 49.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.650 lei
- Venituri totale
- 18.650 lei
- Cheltuieli totale
- 9.111 lei
- Profit brut
- 9.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.990 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.264 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.264 lei
- Datorii
- 74 lei
- Capitaluri
- 9.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2023–2025) · valoare însumată de cel mult 15 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- ORAS PANCOTA2 atribuiri · cel mult 15 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Caiet de sarcini pentru lucrari de reparatii trotuare
8.000 lei · ORAS PANCOTA · CPV 71322100-2 Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Elaborare Caiet de sarcini pentru lucrari de intretinere trotuare
6.500 lei · ORAS PANCOTA · CPV 71322100-2 Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 27 iulie 2023 și 16 iulie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului