B&B SERVICE AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Paleu, Comuna Paleu, înmatriculată la 14 aprilie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- B&B SERVICE AUTO S.R.L.
- CUI
- 42452397
- Nr. înmatriculare
- J2020000654058
- EUID
- ROONRC.J2020000654058
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 aprilie 2020
Sediu social
- Adresă
- PIERSICILOR, nr. 190B, CAM.2, Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor
- Localitate
- Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor
- Cod poștal
- 417166
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.04.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAVRIȘ BOGDAN-FLORENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 69 din 134 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Bihor, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 10.003 din 22.588 în tot județul, și locul 2.482 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 59%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 302.328 lei | 18.733 lei | 6 | 192.275 lei | 324.639 lei | -132.364 lei |
| 2024 | 189.680 lei | -245.226 lei | 4 | 91.330 lei | 250.427 lei | -159.097 lei |
| 2023 | 205.790 lei | 36.712 lei | 3 | 196.284 lei | 110.155 lei | 86.129 lei |
| 2022 | 159.130 lei | 34.380 lei | 2 | 151.357 lei | 101.940 lei | 49.417 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2020 | 20.300 lei | 1.821 lei | 1 | 30.485 lei | 28.464 lei | 2.021 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.328 lei
- Venituri totale
- 312.077 lei
- Cheltuieli totale
- 288.689 lei
- Profit brut
- 23.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.121 lei
- Active circulante
- 95.154 lei
- Stocuri
- 38.676 lei
- Creanțe
- 31.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.727 lei
- Datorii
- 324.639 lei
- Capitaluri
- -132.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 8.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.680 lei
- Venituri totale
- 203.305 lei
- Cheltuieli totale
- 446.633 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 243.328 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 245.226 lei
- Active imobilizate
- 19.872 lei
- Active circulante
- 71.458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.582 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.876 lei
- Datorii
- 250.427 lei
- Capitaluri
- -159.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.790 lei
- Venituri totale
- 244.003 lei
- Cheltuieli totale
- 205.232 lei
- Profit brut
- 38.771 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.767 lei
- Active circulante
- 173.517 lei
- Stocuri
- 13.983 lei
- Creanțe
- 2.487 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157.047 lei
- Datorii
- 110.155 lei
- Capitaluri
- 86.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.130 lei
- Venituri totale
- 161.380 lei
- Cheltuieli totale
- 125.647 lei
- Profit brut
- 35.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.380 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.071 lei
- Active circulante
- 125.286 lei
- Stocuri
- 26.906 lei
- Creanțe
- 1.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.493 lei
- Datorii
- 101.940 lei
- Capitaluri
- 49.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.300 lei
- Venituri totale
- 20.300 lei
- Cheltuieli totale
- 18.281 lei
- Profit brut
- 2.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.080 lei
- Active circulante
- 11.405 lei
- Stocuri
- 6.609 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.796 lei
- Datorii
- 28.464 lei
- Capitaluri
- 2.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului