B AND GEO ORIGINAL IMPEX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, înmatriculată la 11 februarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- B AND GEO ORIGINAL IMPEX SRL
- CUI
- 35631012
- Nr. înmatriculare
- J2016000326138
- EUID
- ROONRC.J2016000326138
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2016
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 2C, bl. L5, ap. 2, CAMERA 1, Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, Constanța
- Localitate
- Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SĂNDACHE GEORGIANA MIOARA — administrator
- SANDACHE VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 46 din 263 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Constanța, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 8.938 din 26.023 în tot județul, și locul 6.526 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 431.382 lei | 59.401 lei | 2 | 261.718 lei | 42.489 lei | 219.229 lei |
| 2024 | 417.381 lei | 70.658 lei | 2 | 309.771 lei | 148.263 lei | 161.508 lei |
| 2023 | 374.915 lei | 51.098 lei | 2 | 191.762 lei | 100.912 lei | 90.850 lei |
| 2022 | 399.656 lei | 116.277 lei | 1 | 122.773 lei | 5.941 lei | 116.832 lei |
| 2021 | 735.836 lei | 435.788 lei | 2 | 50.664 lei | 29.909 lei | 20.755 lei |
| 2020 | 297.482 lei | 175.533 lei | 1 | 49.925 lei | 66.039 lei | -16.114 lei |
| 2019 | 226.450 lei | 87.298 lei | 1 | 49.452 lei | 241.099 lei | -191.647 lei |
| 2018 | 201.126 lei | -45.030 lei | 2 | 88.102 lei | 367.047 lei | -278.945 lei |
| 2017 | 20.938 lei | -59.915 lei | 1 | 154.308 lei | 388.223 lei | -233.915 lei |
| 2016 | 132.213 lei | -174.200 lei | 2 | 175.728 lei | 349.728 lei | -174.000 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 431.382 lei
- Venituri totale
- 450.901 lei
- Cheltuieli totale
- 375.875 lei
- Profit brut
- 75.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.551 lei
- Active circulante
- 215.167 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.935 lei
- Datorii
- 42.489 lei
- Capitaluri
- 219.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 417.381 lei
- Venituri totale
- 439.392 lei
- Cheltuieli totale
- 355.528 lei
- Profit brut
- 83.864 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.658 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.511 lei
- Active circulante
- 247.260 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 161.935 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.325 lei
- Datorii
- 148.263 lei
- Capitaluri
- 161.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.915 lei
- Venituri totale
- 390.668 lei
- Cheltuieli totale
- 335.697 lei
- Profit brut
- 54.971 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.098 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 212 lei
- Active circulante
- 191.550 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 186.730 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.820 lei
- Datorii
- 100.912 lei
- Capitaluri
- 90.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 399.656 lei
- Venituri totale
- 413.339 lei
- Cheltuieli totale
- 292.929 lei
- Profit brut
- 120.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 116.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 637 lei
- Active circulante
- 122.136 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 119.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.551 lei
- Datorii
- 5.941 lei
- Capitaluri
- 116.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 735.836 lei
- Venituri totale
- 759.852 lei
- Cheltuieli totale
- 316.405 lei
- Profit brut
- 443.447 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 435.788 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.062 lei
- Active circulante
- 49.602 lei
- Stocuri
- 44.619 lei
- Creanțe
- 4.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 883 lei
- Datorii
- 29.909 lei
- Capitaluri
- 20.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.482 lei
- Venituri totale
- 311.339 lei
- Cheltuieli totale
- 133.963 lei
- Profit brut
- 177.376 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 175.533 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.487 lei
- Active circulante
- 48.438 lei
- Stocuri
- 44.619 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.819 lei
- Datorii
- 66.039 lei
- Capitaluri
- -16.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 226.450 lei
- Venituri totale
- 237.560 lei
- Cheltuieli totale
- 147.925 lei
- Profit brut
- 89.635 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.298 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.463 lei
- Active circulante
- 44.989 lei
- Stocuri
- 44.619 lei
- Creanțe
- 416 lei
- Casa și conturi la bănci
- -46 lei
- Datorii
- 241.099 lei
- Capitaluri
- -191.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.126 lei
- Venituri totale
- 264.204 lei
- Cheltuieli totale
- 306.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.388 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.030 lei
- Active imobilizate
- 11.089 lei
- Active circulante
- 77.013 lei
- Stocuri
- 44.544 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.469 lei
- Datorii
- 367.047 lei
- Capitaluri
- -278.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.938 lei
- Venituri totale
- 21.019 lei
- Cheltuieli totale
- 80.059 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.040 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.915 lei
- Active imobilizate
- 105.900 lei
- Active circulante
- 48.408 lei
- Stocuri
- 48.408 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 388.223 lei
- Capitaluri
- -233.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.213 lei
- Venituri totale
- 133.319 lei
- Cheltuieli totale
- 305.318 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 171.999 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 174.200 lei
- Active imobilizate
- 127.320 lei
- Active circulante
- 48.408 lei
- Stocuri
- 48.408 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 349.728 lei
- Capitaluri
- -174.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului