Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

AZONIC S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 8 decembrie 2020.

Identitate

Denumire legală
AZONIC S.R.L.
CUI
23163198
Nr. înmatriculare
J2020001473171
EUID
ROONRC.J2020001473171
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
8 decembrie 2020

Sediu social

Adresă
SIDERURGIȘTILOR, nr. 39, bl. A3, sc. 1, et. 2, ap. 9, Municipiul Galați, Galați
Localitate
Municipiul Galați, Galați

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 30 nov)
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 20 mar)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2020
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • RADULESCU CLAUDIA ALEXANDRINA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
82 mii lei02008: 45 mii lei2009: fără date2010: fără date2011: 0 lei2012: 0 lei2013: 0 lei2014: 0 lei2015: fără date2016: fără date2017: fără date2018: fără date2019: fără date2020: 5 mii lei2021: 18 mii lei2022: 31 mii lei2023: 65 mii lei2024: 66 mii lei2025: 82 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
6 mii lei0-5 mii lei2008: 237 lei2009: fără date2010: fără date2011: 0 lei2012: 0 lei2013: 0 lei2014: 0 lei2015: 0 lei2016: 0 lei2017: 0 lei2018: 0 lei2019: 0 lei2020: -2 mii lei2021: 3 mii lei2022: -5 mii lei2023: 6 mii lei2024: 1.043 lei2025: 1.431 lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 12 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4674, județul Galați, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 9.621 din 13.743 în tot județul, și locul 4.851 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202582.170 lei1.431 lei14.927 lei3.256 lei1.671 lei
202466.470 lei1.043 lei16.828 lei5.545 lei1.283 lei
202364.695 lei5.806 lei17.234 lei5.244 lei1.990 lei
202231.120 lei-4.952 lei13.766 lei7.582 lei-3.816 lei
202117.988 lei2.984 lei4.132 lei2.996 lei1.136 lei
20205.080 lei-2.285 lei03.671 lei5.519 lei-1.848 lei
20190 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20180 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20170 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20160 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20150 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20140 lei0 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20130 lei0 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20120 lei0 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20110 lei0 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
20101.876 lei1.439 lei437 lei
20091.876 lei1.439 lei437 lei
200845.034 lei237 lei1.876 lei1.439 lei437 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
82.170 lei
Venituri totale
82.170 lei
Cheltuieli totale
80.389 lei
Profit brut
1.781 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.431 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
4.927 lei
Stocuri
3.539 lei
Creanțe
252 lei
Casa și conturi la bănci
1.136 lei
Datorii
3.256 lei
Capitaluri
1.671 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
66.470 lei
Venituri totale
66.470 lei
Cheltuieli totale
65.262 lei
Profit brut
1.208 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.043 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
6.828 lei
Stocuri
4.973 lei
Creanțe
1.128 lei
Casa și conturi la bănci
727 lei
Datorii
5.545 lei
Capitaluri
1.283 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
64.695 lei
Venituri totale
64.695 lei
Cheltuieli totale
58.254 lei
Profit brut
6.441 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5.806 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
7.234 lei
Stocuri
2.009 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
5.225 lei
Datorii
5.244 lei
Capitaluri
1.990 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

  • 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului
    • Reactivată fiscal de ANAF
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014

Sunt afișate cele mai recente 14 din 23 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑