AZALEEA MARKET AB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 15 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AZALEEA MARKET AB S.R.L.
- CUI
- 45974522
- Nr. înmatriculare
- J23/2520/2022
- EUID
- ROONRC.J23/2520/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- Poet George Țărnea, nr. 8B, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- EMANDACHE IOANA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 410 din 1.126 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Ilfov, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 12.794 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 539.430 lei | -47.920 lei | 1 | 565.823 lei | 782.897 lei | -217.074 lei |
| 2024 | 431.022 lei | -95.237 lei | 1 | 363.574 lei | 532.728 lei | -169.154 lei |
| 2023 | 299.197 lei | -49.977 lei | — | 289.877 lei | 363.794 lei | -73.917 lei |
| 2022 | 126.718 lei | -24.140 lei | — | 85.420 lei | 109.360 lei | -23.940 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 539.430 lei
- Venituri totale
- 539.430 lei
- Cheltuieli totale
- 575.668 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.238 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.920 lei
- Active imobilizate
- 99 lei
- Active circulante
- 565.724 lei
- Stocuri
- 535.579 lei
- Creanțe
- 24.017 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.128 lei
- Datorii
- 782.897 lei
- Capitaluri
- -217.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 431.022 lei
- Venituri totale
- 431.022 lei
- Cheltuieli totale
- 519.887 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 88.865 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 95.237 lei
- Active imobilizate
- 99 lei
- Active circulante
- 363.475 lei
- Stocuri
- 352.785 lei
- Creanțe
- 3.739 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.951 lei
- Datorii
- 532.728 lei
- Capitaluri
- -169.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.197 lei
- Venituri totale
- 299.197 lei
- Cheltuieli totale
- 349.174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.977 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.977 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 289.877 lei
- Stocuri
- 277.444 lei
- Creanțe
- 3.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.629 lei
- Datorii
- 363.794 lei
- Capitaluri
- -73.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.718 lei
- Venituri totale
- 126.718 lei
- Cheltuieli totale
- 147.056 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.338 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.140 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.420 lei
- Stocuri
- 81.068 lei
- Creanțe
- 464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.888 lei
- Datorii
- 109.360 lei
- Capitaluri
- -23.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului