AYANO MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Miroslava, Comuna Miroslava, înmatriculată la 5 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AYANO MARKET S.R.L.
- CUI
- 39832000
- Nr. înmatriculare
- J2018002332229
- EUID
- ROONRC.J2018002332229
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN LANGA, nr. 35, et. 1, ap. 2, camera 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707305
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANGHELINA RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 154 din 1.079 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Iași, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 2.849 din 25.162 în tot județul, și locul 4.417 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.217.438 lei | 123.571 lei | 3 | 584.952 lei | 461.141 lei | 123.811 lei |
| 2024 | 2.466.885 lei | 184.354 lei | 2 | 592.932 lei | 408.338 lei | 184.594 lei |
| 2023 | 2.154.562 lei | 110.801 lei | 2 | 592.129 lei | 146.911 lei | 445.218 lei |
| 2022 | 1.707.347 lei | 105.552 lei | 2 | 523.015 lei | 188.598 lei | 334.417 lei |
| 2021 | 1.448.346 lei | 78.845 lei | 2 | 378.402 lei | 149.537 lei | 228.865 lei |
| 2020 | 1.308.526 lei | 66.434 lei | 2 | 281.551 lei | 131.530 lei | 150.021 lei |
| 2019 | 1.105.709 lei | 71.217 lei | 2 | 166.204 lei | 82.617 lei | 83.587 lei |
| 2018 | 202.591 lei | 12.170 lei | 1 | 58.781 lei | 46.411 lei | 12.370 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.217.438 lei
- Venituri totale
- 2.239.002 lei
- Cheltuieli totale
- 2.092.642 lei
- Profit brut
- 146.360 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.571 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.549 lei
- Active circulante
- 530.403 lei
- Stocuri
- 372.239 lei
- Creanțe
- 3.016 lei
- Casa și conturi la bănci
- 155.148 lei
- Datorii
- 461.141 lei
- Capitaluri
- 123.811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.466.885 lei
- Venituri totale
- 2.485.377 lei
- Cheltuieli totale
- 2.226.461 lei
- Profit brut
- 258.916 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.354 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.944 lei
- Active circulante
- 570.988 lei
- Stocuri
- 479.169 lei
- Creanțe
- 113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.706 lei
- Datorii
- 408.338 lei
- Capitaluri
- 184.594 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.154.562 lei
- Venituri totale
- 2.164.619 lei
- Cheltuieli totale
- 2.032.172 lei
- Profit brut
- 132.447 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.801 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.583 lei
- Active circulante
- 586.546 lei
- Stocuri
- 378.746 lei
- Creanțe
- 144.544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.256 lei
- Datorii
- 146.911 lei
- Capitaluri
- 445.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului