AXXA NDT SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 3 iunie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- AXXA NDT SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 50171015
- Nr. înmatriculare
- J13/1771/2024
- EUID
- ROONRC.J13/1771/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2024
Sediu social
- Adresă
- TRAIAN, nr. 30, bl. B4, et. PARTER, ap. 5, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900720
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 dec)
- Inactiv fiscal
- da (din 26 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- JIPA CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 127 din 189 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Constanța, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 13.089 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 111%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236.595 lei | 156.836 lei | — | 302.150 lei | 38.510 lei | 263.640 lei |
| 2024 | 111.999 lei | 106.604 lei | — | 107.925 lei | 1.121 lei | 106.804 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 236.595 lei
- Venituri totale
- 237.422 lei
- Cheltuieli totale
- 50.713 lei
- Profit brut
- 186.709 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 156.836 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 302.150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 264.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.118 lei
- Datorii
- 38.510 lei
- Capitaluri
- 263.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.999 lei
- Venituri totale
- 112.116 lei
- Cheltuieli totale
- 4.391 lei
- Profit brut
- 107.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.604 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 107.925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.503 lei
- Datorii
- 1.121 lei
- Capitaluri
- 106.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3011 · Construcția de nave și structuri plutitoare (CAEN Rev.2)
- 3012 · Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement (CAEN Rev.2)
- 3315 · Repararea și întreținerea navelor și bărcilor (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3512 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA