AWA AGRO FARM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Podu Doamnei, Comuna Clejani, înmatriculată la 26 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AWA AGRO FARM S.R.L.
- CUI
- 45533410
- Nr. înmatriculare
- J2022000054526
- EUID
- ROONRC.J2022000054526
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- PODU DOAMNEI, TARLA 122, Sat Podu Doamnei, Comuna Clejani, Giurgiu
- Localitate
- Sat Podu Doamnei, Comuna Clejani, Giurgiu
- Cod poștal
- 87047
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 11 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBOCEA CRISTI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0150, județul Giurgiu. Locul 3.401 din 6.518 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.789 lei | 4.365 lei | — | 370.488 lei | 382.426 lei | -11.938 lei |
| 2024 | 232.789 lei | 4.365 lei | — | 370.488 lei | 382.426 lei | -11.938 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 344.340 lei | 360.643 lei | -16.303 lei |
| 2022 | 103.743 lei | -16.504 lei | — | 344.340 lei | 360.644 lei | -16.304 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.789 lei
- Venituri totale
- 5.197 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 5.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.499 lei
- Active circulante
- 366.989 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 366.855 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134 lei
- Datorii
- 382.426 lei
- Capitaluri
- -11.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.789 lei
- Venituri totale
- 5.197 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 5.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.499 lei
- Active circulante
- 366.989 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 366.855 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134 lei
- Datorii
- 382.426 lei
- Capitaluri
- -11.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.499 lei
- Active circulante
- 340.841 lei
- Stocuri
- 227.592 lei
- Creanțe
- 113.115 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134 lei
- Datorii
- 360.643 lei
- Capitaluri
- -16.303 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0142 · Creșterea altor bovine (CAEN Rev.3)
- 0145 · Creșterea ovinelor și caprinelor (CAEN Rev.3)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.3)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului