AW GRAND SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 23 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AW GRAND SERVICES S.R.L.
- CUI
- 44952216
- Nr. înmatriculare
- J40/16485/2021
- EUID
- ROONRC.J40/16485/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Pantelimon, nr. 144, bl. 102A, sc. A, et. 7, ap. 31, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RASCARACHI CRISTIAN - ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 84 din 320 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6312, municipiul București, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 53.743 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 358.304 lei | 31.851 lei | 1 | 282.042 lei | 249.951 lei | 32.091 lei |
| 2024 | 265.842 lei | 3.563 lei | 1 | 366.634 lei | 362.831 lei | 3.803 lei |
| 2023 | 265.771 lei | 77.191 lei | 1 | 189.848 lei | 112.417 lei | 77.431 lei |
| 2022 | 283.419 lei | 161.063 lei | 1 | 287.921 lei | 126.618 lei | 161.303 lei |
| 2021 | 161.905 lei | 143.601 lei | 1 | 146.036 lei | 2.235 lei | 143.801 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 358.304 lei
- Venituri totale
- 383.304 lei
- Cheltuieli totale
- 344.088 lei
- Profit brut
- 39.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 237.445 lei
- Active circulante
- 44.597 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.365 lei
- Datorii
- 249.951 lei
- Capitaluri
- 32.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 265.842 lei
- Venituri totale
- 265.842 lei
- Cheltuieli totale
- 259.674 lei
- Profit brut
- 6.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.563 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 365.253 lei
- Active circulante
- 1.381 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 946 lei
- Casa și conturi la bănci
- 435 lei
- Datorii
- 362.831 lei
- Capitaluri
- 3.803 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 265.771 lei
- Venituri totale
- 265.771 lei
- Cheltuieli totale
- 185.975 lei
- Profit brut
- 79.796 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.191 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 106.460 lei
- Active circulante
- 83.388 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.859 lei
- Datorii
- 112.417 lei
- Capitaluri
- 77.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului