AVY AUTOTRASPORTI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 26 iunie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- AVY AUTOTRASPORTI S.R.L.
- CUI
- 50282625
- Nr. înmatriculare
- J2024001042043
- EUID
- ROONRC.J2024001042043
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iunie 2024
Sediu social
- Adresă
- MIHAI VITEAZU, nr. 8, et. 1, camera 9, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600038
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.06.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- AVRAM MITIȚĂ-IRINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 347 din 730 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bacău, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 4.770 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 411.721 lei | 145.796 lei | 1 | 391.902 lei | 245.906 lei | 145.996 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 411.721 lei
- Venituri totale
- 414.627 lei
- Cheltuieli totale
- 261.337 lei
- Profit brut
- 153.290 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.796 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 220.926 lei
- Active circulante
- 170.976 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 154.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.571 lei
- Datorii
- 245.906 lei
- Capitaluri
- 145.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3524 · Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA