AVO BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, înmatriculată la 14 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- AVO BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 47634276
- Nr. înmatriculare
- J2023000084216
- EUID
- ROONRC.J2023000084216
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE IORGA, nr. 3, Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița
- Localitate
- Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița
- Cod poștal
- 925200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DINU VIOREL — administrator
- MUNTEANU MIHAELA-VALENTINA — administrator
- SAVU MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Ialomița, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 3.514 din 5.009 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 376%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 114.311 lei | -1.377 lei | — | 19.060 lei | 31.854 lei | -12.794 lei |
| 2024 | 24.009 lei | -10.744 lei | — | 9.054 lei | 20.471 lei | -11.417 lei |
| 2023 | — | -673 lei | — | 427 lei | 1.100 lei | -673 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.311 lei
- Venituri totale
- 115.807 lei
- Cheltuieli totale
- 117.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.377 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.377 lei
- Active imobilizate
- 615 lei
- Active circulante
- 18.445 lei
- Stocuri
- 230 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.215 lei
- Datorii
- 31.854 lei
- Capitaluri
- -12.794 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.009 lei
- Venituri totale
- 29.244 lei
- Cheltuieli totale
- 38.968 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.724 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.744 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.054 lei
- Stocuri
- 843 lei
- Creanțe
- 1.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.201 lei
- Datorii
- 20.471 lei
- Capitaluri
- -11.417 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 673 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 673 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 673 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 427 lei
- Stocuri
- 350 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 77 lei
- Datorii
- 1.100 lei
- Capitaluri
- -673 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului