AVICOLA FOCSANI SA
societate pe acțiuni, cu sediul în Municipiul Focșani, înmatriculată la 9 ianuarie 1991.
Identitate
- Denumire legală
- AVICOLA FOCSANI SA
- CUI
- 1437373
- Nr. înmatriculare
- J1991000208396
- EUID
- ROONRC.J1991000208396
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 1991
Sediu social
- Adresă
- B-dul BUCURESTI, nr. 79, Municipiul Focșani, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Focșani, Vrancea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.11.1992
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MEREOIU ELENA — administrator
- PODGOREANU FLORIN MARIAN — administrator
- VICOL DĂNUŢ — administrator
- GROSU TINCA — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0147, județul Vrancea. Locul 5 din 8.048 în tot județul, și locul 6 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238.077.002 lei | 5.779.721 lei | 484 | 280.098.560 lei | 149.329.843 lei | 94.102.910 lei |
| 2024 | 211.209.076 lei | 3.373.521 lei | 466 | 230.217.433 lei | 120.667.458 lei | 88.323.189 lei |
| 2023 | 199.610.000 lei | 140.689 lei | 450 | 213.960.151 lei | 116.917.977 lei | 84.949.669 lei |
| 2022 | 193.148.477 lei | 1.429.947 lei | 482 | 198.129.651 lei | 107.533.063 lei | 84.808.980 lei |
| 2021 | 151.960.203 lei | 1.056.924 lei | 443 | 93.643.567 lei | 74.900.328 lei | 12.932.435 lei |
| 2020 | 126.633.353 lei | -9.080.832 lei | 430 | 80.694.990 lei | 62.975.344 lei | 11.885.645 lei |
| 2019 | 143.380.007 lei | 320.308 lei | 490 | 76.144.937 lei | 54.734.839 lei | 20.966.477 lei |
| 2018 | 135.592.406 lei | 468.647 lei | 445 | 67.446.570 lei | 46.333.584 lei | 20.646.169 lei |
| 2017 | 123.042.784 lei | 378.087 lei | 433 | 68.623.107 lei | 47.955.571 lei | 20.177.522 lei |
| 2016 | 120.223.446 lei | 200.141 lei | 430 | 67.051.134 lei | 46.699.362 lei | 19.799.435 lei |
| 2015 | 116.581.864 lei | 215.302 lei | 431 | 68.818.029 lei | 48.552.004 lei | 19.599.293 lei |
| 2014 | 111.878.570 lei | 942.219 lei | 389 | 69.618.415 lei | 49.379.141 lei | 19.383.991 lei |
| 2013 | 115.448.712 lei | 133.458 lei | 427 | 69.945.978 lei | 50.419.787 lei | 18.441.772 lei |
| 2012 | 112.298.288 lei | 123.719 lei | — | 61.692.532 lei | 42.041.084 lei | 18.308.314 lei |
| 2011 | 123.066.698 lei | 770.380 lei | 471 | 47.774.882 lei | 28.466.033 lei | 17.679.178 lei |
| 2010 | 100.425.495 lei | 157.937 lei | 450 | 45.795.223 lei | 26.754.595 lei | 16.885.712 lei |
| 2009 | 103.225.293 lei | 1.635.869 lei | 462 | 45.512.499 lei | 26.794.634 lei | 16.351.345 lei |
| 2008 | 98.568.038 lei | 206.675 lei | 462 | 46.563.276 lei | 29.285.966 lei | 14.715.476 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 238.077.002 lei
- Venituri totale
- 266.034.543 lei
- Cheltuieli totale
- 260.193.907 lei
- Profit brut
- 5.840.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.779.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.318.992 lei
- Active circulante
- 98.779.568 lei
- Stocuri
- 39.957.582 lei
- Creanțe
- 55.351.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.470.744 lei
- Datorii
- 149.329.843 lei
- Capitaluri
- 94.102.910 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 484
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 211.209.076 lei
- Venituri totale
- 225.897.075 lei
- Cheltuieli totale
- 222.472.716 lei
- Profit brut
- 3.424.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.373.521 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 154.076.074 lei
- Active circulante
- 76.141.359 lei
- Stocuri
- 33.174.674 lei
- Creanțe
- 41.664.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.302.158 lei
- Datorii
- 120.667.458 lei
- Capitaluri
- 88.323.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 466
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 199.610.000 lei
- Venituri totale
- 211.449.652 lei
- Cheltuieli totale
- 211.308.963 lei
- Profit brut
- 140.689 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.689 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.763.461 lei
- Active circulante
- 71.196.690 lei
- Stocuri
- 30.767.181 lei
- Creanțe
- 35.134.698 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.294.811 lei
- Datorii
- 116.917.977 lei
- Capitaluri
- 84.949.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 450
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 193.148.477 lei
- Venituri totale
- 206.231.559 lei
- Cheltuieli totale
- 204.801.612 lei
- Profit brut
- 1.429.947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.429.947 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 135.145.545 lei
- Active circulante
- 62.984.106 lei
- Stocuri
- 30.400.132 lei
- Creanțe
- 30.284.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.299.018 lei
- Datorii
- 107.533.063 lei
- Capitaluri
- 84.808.980 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 482
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 151.960.203 lei
- Venituri totale
- 165.184.984 lei
- Cheltuieli totale
- 164.128.060 lei
- Profit brut
- 1.056.924 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.056.924 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.906.681 lei
- Active circulante
- 57.736.886 lei
- Stocuri
- 24.813.036 lei
- Creanțe
- 31.426.079 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.497.771 lei
- Datorii
- 74.900.328 lei
- Capitaluri
- 12.932.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 443
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 126.633.353 lei
- Venituri totale
- 134.604.991 lei
- Cheltuieli totale
- 143.685.823 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.080.832 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.080.832 lei
- Active imobilizate
- 34.338.833 lei
- Active circulante
- 46.356.157 lei
- Stocuri
- 18.563.809 lei
- Creanțe
- 26.800.091 lei
- Casa și conturi la bănci
- 992.257 lei
- Datorii
- 62.975.344 lei
- Capitaluri
- 11.885.645 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 430
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 143.380.007 lei
- Venituri totale
- 147.268.494 lei
- Cheltuieli totale
- 146.868.932 lei
- Profit brut
- 399.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 320.308 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.243.481 lei
- Active circulante
- 41.901.456 lei
- Stocuri
- 14.909.071 lei
- Creanțe
- 25.765.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.227.362 lei
- Datorii
- 54.734.839 lei
- Capitaluri
- 20.966.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 490
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 135.592.406 lei
- Venituri totale
- 140.573.250 lei
- Cheltuieli totale
- 140.005.037 lei
- Profit brut
- 568.213 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 468.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.266.525 lei
- Active circulante
- 39.180.045 lei
- Stocuri
- 17.111.578 lei
- Creanțe
- 20.226.055 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.842.412 lei
- Datorii
- 46.333.584 lei
- Capitaluri
- 20.646.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 445
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 123.042.784 lei
- Venituri totale
- 128.992.785 lei
- Cheltuieli totale
- 128.529.991 lei
- Profit brut
- 462.794 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 378.087 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.996.213 lei
- Active circulante
- 41.626.894 lei
- Stocuri
- 15.639.812 lei
- Creanțe
- 24.609.476 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.377.606 lei
- Datorii
- 47.955.571 lei
- Capitaluri
- 20.177.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 433
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 120.223.446 lei
- Venituri totale
- 129.620.818 lei
- Cheltuieli totale
- 129.361.174 lei
- Profit brut
- 259.644 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.141 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.877.456 lei
- Active circulante
- 39.173.678 lei
- Stocuri
- 11.959.409 lei
- Creanțe
- 25.189.463 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.824.806 lei
- Datorii
- 46.699.362 lei
- Capitaluri
- 19.799.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 430
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 116.581.864 lei
- Venituri totale
- 135.992.217 lei
- Cheltuieli totale
- 135.698.769 lei
- Profit brut
- 293.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 215.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.654.374 lei
- Active circulante
- 41.163.655 lei
- Stocuri
- 14.605.184 lei
- Creanțe
- 19.721.097 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.837.374 lei
- Datorii
- 48.552.004 lei
- Capitaluri
- 19.599.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 431
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 111.878.570 lei
- Venituri totale
- 142.128.793 lei
- Cheltuieli totale
- 140.999.754 lei
- Profit brut
- 1.129.039 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 942.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.223.847 lei
- Active circulante
- 40.394.568 lei
- Stocuri
- 14.947.007 lei
- Creanțe
- 22.768.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.679.307 lei
- Datorii
- 49.379.141 lei
- Capitaluri
- 19.383.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 389
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 115.448.712 lei
- Venituri totale
- 148.923.203 lei
- Cheltuieli totale
- 148.691.781 lei
- Profit brut
- 231.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.458 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.732.853 lei
- Active circulante
- 38.213.125 lei
- Stocuri
- 14.303.399 lei
- Creanțe
- 22.493.852 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.415.874 lei
- Datorii
- 50.419.787 lei
- Capitaluri
- 18.441.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 427
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 112.298.288 lei
- Venituri totale
- 147.435.195 lei
- Cheltuieli totale
- 147.203.669 lei
- Profit brut
- 231.526 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.705.270 lei
- Active circulante
- 31.987.262 lei
- Stocuri
- 14.059.343 lei
- Creanțe
- 16.433.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.494.278 lei
- Datorii
- 42.041.084 lei
- Capitaluri
- 18.308.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 123.066.698 lei
- Venituri totale
- 155.150.961 lei
- Cheltuieli totale
- 153.945.172 lei
- Profit brut
- 1.205.789 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 770.380 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.481.748 lei
- Active circulante
- 25.293.134 lei
- Stocuri
- 10.209.859 lei
- Creanțe
- 14.088.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 995.061 lei
- Datorii
- 28.466.033 lei
- Capitaluri
- 17.679.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 471
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 100.425.495 lei
- Venituri totale
- 129.857.075 lei
- Cheltuieli totale
- 129.600.967 lei
- Profit brut
- 256.108 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 157.937 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 21.034.574 lei
- Active circulante
- 24.760.649 lei
- Stocuri
- 8.200.151 lei
- Creanțe
- 14.902.582 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.657.916 lei
- Datorii
- 26.754.595 lei
- Capitaluri
- 16.885.712 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 450
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 103.225.293 lei
- Venituri totale
- 131.789.308 lei
- Cheltuieli totale
- 129.738.157 lei
- Profit brut
- 2.051.151 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.635.869 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 22.247.862 lei
- Active circulante
- 23.264.637 lei
- Stocuri
- 9.634.938 lei
- Creanțe
- 10.894.787 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.734.912 lei
- Datorii
- 26.794.634 lei
- Capitaluri
- 16.351.345 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 462
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 98.568.038 lei
- Venituri totale
- 123.951.510 lei
- Cheltuieli totale
- 123.656.221 lei
- Profit brut
- 295.289 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 206.675 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 23.209.071 lei
- Active circulante
- 23.354.205 lei
- Stocuri
- 10.412.672 lei
- Creanțe
- 11.844.824 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.096.709 lei
- Datorii
- 29.285.966 lei
- Capitaluri
- 14.715.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.225.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 462
Contracte publice
- 629 de cumpărături directe, de la 15 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 423 mii lei
- 7 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2019–2020) · valoare însumată de cel mult 839 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI18 atribuiri · cel mult 879 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA NR.183 de atribuiri · cel mult 69 mii lei
- Gradinita cu program prelungit nr. 13164 de atribuiri · cel mult 50 mii lei
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 FOCSANI50 de atribuiri · cel mult 44 mii lei
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET"61 de atribuiri · cel mult 39 mii lei
- COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI21 de atribuiri · cel mult 33 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Pulpa dezosata fara piele refrigerata ATM
296,38 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.1 · CPV 15112000-6 Carne de pasare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Alimente
198,89 lei · SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI · CPV 15112000-6 Carne de pasare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Alimente
456,94 lei · SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI · CPV 15112000-6 Carne de pasare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Alimente
526,24 lei · SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI · CPV 15112130-6 Carne de pui (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pulpa dezosata fara piele refrigerata ATM
611,52 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.1 · CPV 15112000-6 Carne de pasare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 28 februarie 2019 și 19 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 1012 · Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre (CAEN Rev.3)
- 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev.3)
- 1092 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 3823 · Alte activități de tratare a deșeurilor (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1993
- Înregistrare în scopuri de TVA
1991
- Înmatriculare la registrul comerțului