AVIATIA SUCCES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șendreni, Comuna Șendreni, înmatriculată la 28 august 2007.
Identitate
- Denumire legală
- AVIATIA SUCCES S.R.L.
- CUI
- 22323681
- Nr. înmatriculare
- J2007001421179
- EUID
- ROONRC.J2007001421179
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 august 2007
Sediu social
- Adresă
- Morii, nr. 33, Sat Șendreni, Comuna Șendreni, Galați
- Localitate
- Sat Șendreni, Comuna Șendreni, Galați
- Cod poștal
- 807290
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 22.02.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TIMOFTE MARINELA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8553, județul Galați, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 4.809 din 13.829 în tot județul, și locul 2.407 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 354.667 lei | 28.622 lei | 3 | 86.537 lei | 125.212 lei | -38.675 lei |
| 2024 | 285.977 lei | 817 lei | 2 | 143.945 lei | 213.171 lei | -67.297 lei |
| 2023 | 189.142 lei | -45.405 lei | 3 | 153.152 lei | 221.266 lei | -68.114 lei |
| 2022 | 251.727 lei | -1.226 lei | 3 | 257.752 lei | 289.206 lei | -31.454 lei |
| 2021 | 286.435 lei | 2.027 lei | 4 | 31.476 lei | 143.053 lei | -111.577 lei |
| 2020 | 282.152 lei | 15.412 lei | 5 | 69.043 lei | 182.648 lei | -113.605 lei |
| 2019 | 246.411 lei | -72.015 lei | 7 | 119.239 lei | 248.255 lei | -129.016 lei |
| 2018 | 213.581 lei | -51.466 lei | 7 | 167.871 lei | 224.872 lei | -57.001 lei |
| 2017 | 168.683 lei | -107.303 lei | 6 | 107.267 lei | 113.246 lei | -5.979 lei |
| 2016 | 210.658 lei | 26.747 lei | 3 | 136.941 lei | 8.871 lei | 128.070 lei |
| 2015 | 82.517 lei | 15.568 lei | — | 102.120 lei | 796 lei | 101.324 lei |
| 2014 | 5.700 lei | 432 lei | — | 118.793 lei | 33.037 lei | 85.756 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 89.472 lei | 4.148 lei | 85.324 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 89.472 lei | 4.148 lei | 85.324 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 89.472 lei | 4.149 lei | 85.323 lei |
| 2010 | — | -83.909 lei | 2 | 89.471 lei | 4.148 lei | 85.323 lei |
| 2009 | 113.367 lei | -10.064 lei | 1 | 209.670 lei | 40.437 lei | 169.233 lei |
| 2008 | 127.136 lei | 98.626 lei | 1 | 182.419 lei | 3.123 lei | 179.296 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.667 lei
- Venituri totale
- 428.012 lei
- Cheltuieli totale
- 393.386 lei
- Profit brut
- 34.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71.250 lei
- Active circulante
- 15.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.899 lei
- Datorii
- 125.212 lei
- Capitaluri
- -38.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.977 lei
- Venituri totale
- 288.783 lei
- Cheltuieli totale
- 283.063 lei
- Profit brut
- 5.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 817 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.125 lei
- Active circulante
- 15.820 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.398 lei
- Datorii
- 213.171 lei
- Capitaluri
- -67.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.142 lei
- Venituri totale
- 237.161 lei
- Cheltuieli totale
- 280.195 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.034 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.405 lei
- Active imobilizate
- 119.353 lei
- Active circulante
- 33.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.197 lei
- Datorii
- 221.266 lei
- Capitaluri
- -68.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.727 lei
- Venituri totale
- 330.866 lei
- Cheltuieli totale
- 328.784 lei
- Profit brut
- 2.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.226 lei
- Active imobilizate
- 202.510 lei
- Active circulante
- 55.242 lei
- Stocuri
- 31.002 lei
- Creanțe
- 21.506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.734 lei
- Datorii
- 289.206 lei
- Capitaluri
- -31.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.435 lei
- Venituri totale
- 364.411 lei
- Cheltuieli totale
- 358.784 lei
- Profit brut
- 5.627 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.027 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.427 lei
- Active circulante
- 28.049 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 474 lei
- Datorii
- 143.053 lei
- Capitaluri
- -111.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.152 lei
- Venituri totale
- 305.957 lei
- Cheltuieli totale
- 287.759 lei
- Profit brut
- 18.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.138 lei
- Active circulante
- 2.905 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- -1.962 lei
- Datorii
- 182.648 lei
- Capitaluri
- -113.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.411 lei
- Venituri totale
- 258.938 lei
- Cheltuieli totale
- 328.363 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.425 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.015 lei
- Active imobilizate
- 106.232 lei
- Active circulante
- 13.007 lei
- Stocuri
- 6.500 lei
- Creanțe
- 5.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.300 lei
- Datorii
- 248.255 lei
- Capitaluri
- -129.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 213.581 lei
- Venituri totale
- 232.343 lei
- Cheltuieli totale
- 281.486 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.466 lei
- Active imobilizate
- 139.174 lei
- Active circulante
- 28.697 lei
- Stocuri
- 6.500 lei
- Creanțe
- 19.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.751 lei
- Datorii
- 224.872 lei
- Capitaluri
- -57.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.683 lei
- Venituri totale
- 194.858 lei
- Cheltuieli totale
- 300.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105.354 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 107.303 lei
- Active imobilizate
- 103.295 lei
- Active circulante
- 3.972 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.526 lei
- Datorii
- 113.246 lei
- Capitaluri
- -5.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.658 lei
- Venituri totale
- 210.658 lei
- Cheltuieli totale
- 179.446 lei
- Profit brut
- 31.212 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.747 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.915 lei
- Active circulante
- 73.026 lei
- Stocuri
- 6.420 lei
- Creanțe
- 446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.160 lei
- Datorii
- 8.871 lei
- Capitaluri
- 128.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.517 lei
- Venituri totale
- 82.517 lei
- Cheltuieli totale
- 64.473 lei
- Profit brut
- 18.044 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.568 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.891 lei
- Active circulante
- 60.229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 60.229 lei
- Datorii
- 796 lei
- Capitaluri
- 101.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.700 lei
- Venituri totale
- 6.300 lei
- Cheltuieli totale
- 5.679 lei
- Profit brut
- 621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 432 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.837 lei
- Active circulante
- 95.956 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 86.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.654 lei
- Datorii
- 33.037 lei
- Capitaluri
- 85.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.170 lei
- Active circulante
- 86.302 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 86.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 4.148 lei
- Capitaluri
- 85.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.170 lei
- Active circulante
- 86.302 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 86.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 4.148 lei
- Capitaluri
- 85.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- -830 lei
- Active circulante
- 90.302 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 4.149 lei
- Capitaluri
- 85.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 12.100 lei
- Cheltuieli totale
- 94.934 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 82.834 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 83.909 lei
- Active imobilizate
- -830 lei
- Active circulante
- 90.301 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.301 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 4.148 lei
- Capitaluri
- 85.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 113.367 lei
- Venituri totale
- 118.267 lei
- Cheltuieli totale
- 122.780 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 4.513 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 10.064 lei
- Active imobilizate
- 89.170 lei
- Active circulante
- 120.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.300 lei
- Datorii
- 40.437 lei
- Capitaluri
- 169.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 127.136 lei
- Venituri totale
- 127.153 lei
- Cheltuieli totale
- 25.809 lei
- Profit brut
- 101.344 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 98.626 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 40.621 lei
- Active circulante
- 141.798 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.198 lei
- Datorii
- 3.123 lei
- Capitaluri
- 179.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8532 · Învățământ secundar, tehnic sau profesional (CAEN Rev.2)
- 8553 · Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului