AUTORIN SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 23 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AUTORIN SHOP S.R.L.
- CUI
- 41432529
- Nr. înmatriculare
- J2019000542210
- EUID
- ROONRC.J2019000542210
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, bl. B5, sc. A, et. PARTER, ap. 2, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
- Cod poștal
- 920033
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ION NINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4532, județul Ialomița, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 952 din 5.009 în tot județul, și locul 1.387 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.402.147 lei | 33.390 lei | 2 | 135.916 lei | 42.636 lei | 93.390 lei |
| 2024 | 1.907.497 lei | 115.204 lei | 2 | 262.619 lei | 64.385 lei | 198.234 lei |
| 2023 | 1.830.900 lei | 98.767 lei | 2 | 275.370 lei | 58.100 lei | 217.270 lei |
| 2022 | 1.806.202 lei | 102.332 lei | 3 | 227.242 lei | 69.134 lei | 158.108 lei |
| 2021 | 1.547.426 lei | 62.051 lei | 2 | 142.609 lei | 27.980 lei | 114.629 lei |
| 2020 | 1.081.938 lei | 49.567 lei | 2 | 122.664 lei | 46.439 lei | 76.225 lei |
| 2019 | 211.507 lei | -23.342 lei | 2 | 54.687 lei | 37.446 lei | 26.658 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.402.147 lei
- Venituri totale
- 1.402.757 lei
- Cheltuieli totale
- 1.362.626 lei
- Profit brut
- 40.131 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.234 lei
- Active circulante
- 134.682 lei
- Stocuri
- 20.331 lei
- Creanțe
- 4.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 110.349 lei
- Datorii
- 42.636 lei
- Capitaluri
- 93.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.907.497 lei
- Venituri totale
- 1.908.158 lei
- Cheltuieli totale
- 1.773.184 lei
- Profit brut
- 134.974 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.204 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.939 lei
- Active circulante
- 260.680 lei
- Stocuri
- 25.761 lei
- Creanțe
- 33.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 201.508 lei
- Datorii
- 64.385 lei
- Capitaluri
- 198.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.830.900 lei
- Venituri totale
- 1.830.904 lei
- Cheltuieli totale
- 1.714.896 lei
- Profit brut
- 116.008 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.767 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.644 lei
- Active circulante
- 272.726 lei
- Stocuri
- 11.505 lei
- Creanțe
- 51.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 210.062 lei
- Datorii
- 58.100 lei
- Capitaluri
- 217.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului