AUTOMOTIVE TEAM WORKSHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 3 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AUTOMOTIVE TEAM WORKSHOP S.R.L.
- CUI
- 39948723
- Nr. înmatriculare
- J2018014169400
- EUID
- ROONRC.J2018014169400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- MEDITAȚIEI, nr. 2, PARTER, CAM. 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 13804
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IOANIŢESCU IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.426.746 lei | 797.874 lei | 4 | 2.646.237 lei | 1.376.403 lei | 1.269.834 lei |
| 2022 | 2.734.832 lei | 687.708 lei | 4 | 1.736.742 lei | 1.264.782 lei | 471.960 lei |
| 2021 | 1.583.268 lei | 50.267 lei | 5 | 2.251.052 lei | 1.692.729 lei | 139.444 lei |
| 2020 | 670.196 lei | 132.678 lei | 4 | 1.621.223 lei | 1.500.546 lei | 89.177 lei |
| 2019 | 800.067 lei | -201.937 lei | 3 | 856.013 lei | 899.514 lei | -160.327 lei |
| 2018 | 118.148 lei | 40.110 lei | 3 | 56.378 lei | 15.268 lei | 41.110 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.426.746 lei
- Venituri totale
- 2.448.130 lei
- Cheltuieli totale
- 1.631.001 lei
- Profit brut
- 817.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 797.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 396.724 lei
- Active circulante
- 2.249.513 lei
- Stocuri
- 925.903 lei
- Creanțe
- 1.301.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.476 lei
- Datorii
- 1.376.403 lei
- Capitaluri
- 1.269.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.734.832 lei
- Venituri totale
- 2.955.264 lei
- Cheltuieli totale
- 2.239.786 lei
- Profit brut
- 715.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 687.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 797.772 lei
- Active circulante
- 938.970 lei
- Stocuri
- 737.642 lei
- Creanțe
- 151.504 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.824 lei
- Datorii
- 1.264.782 lei
- Capitaluri
- 471.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.583.268 lei
- Venituri totale
- 1.583.275 lei
- Cheltuieli totale
- 1.517.130 lei
- Profit brut
- 66.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.267 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.207.386 lei
- Active circulante
- 1.043.666 lei
- Stocuri
- 387.700 lei
- Creanțe
- 574.869 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.097 lei
- Datorii
- 1.692.729 lei
- Capitaluri
- 139.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 670.196 lei
- Venituri totale
- 977.132 lei
- Cheltuieli totale
- 838.125 lei
- Profit brut
- 139.007 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.678 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.104.433 lei
- Active circulante
- 516.790 lei
- Stocuri
- 326.924 lei
- Creanțe
- 173.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.876 lei
- Datorii
- 1.500.546 lei
- Capitaluri
- 89.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 800.067 lei
- Venituri totale
- 802.881 lei
- Cheltuieli totale
- 996.651 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 193.770 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 201.937 lei
- Active imobilizate
- 544.343 lei
- Active circulante
- 311.670 lei
- Stocuri
- 195.921 lei
- Creanțe
- 127.150 lei
- Casa și conturi la bănci
- -11.401 lei
- Datorii
- 899.514 lei
- Capitaluri
- -160.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.148 lei
- Venituri totale
- 118.148 lei
- Cheltuieli totale
- 76.857 lei
- Profit brut
- 41.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.110 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.378 lei
- Stocuri
- 14.475 lei
- Creanțe
- 26.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.655 lei
- Datorii
- 15.268 lei
- Capitaluri
- 41.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Contracte publice
- 36 de cumpărături directe, de la 10 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 184 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.o atribuire · cel mult 79 mii lei
- POLITIA LOCALA SECTOR 12 atribuiri · cel mult 37 mii lei
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A.20 de atribuiri · cel mult 32 mii lei
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasao atribuire · cel mult 16 mii lei
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti)4 atribuiri · cel mult 14 mii lei
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNEo atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE SI INTRETINERE DACIA LODGY UU1JSDDV555678239
2.444,63 lei · SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE · CPV 50112000-3 Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
ANALIZA DE RISC LA SECURITATE FIZICA PENTRU AGENTII DE PAZA
79.200 lei · REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. · CPV 85312320-8 Servicii de consultanta profesionala (Rev.2)
- Cumpărare directă
SET LAMELE STERGATOARE
80,67 lei · CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. · CPV 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Cumpărare directă
ITP REMORCA MAI 43280 ITP REMORCA MAI 51537
200 lei · Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 · CPV 50112100-4 Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
90711100-5 Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
1.500 lei · INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau" · CPV 90711100-5 Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 6 mai 2022 și 30 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 2815 · Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului