AUTOMATIK ELECTRO SAFE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lipia, Comuna Merei, înmatriculată la 9 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AUTOMATIK ELECTRO SAFE S.R.L.
- CUI
- 46807670
- Nr. înmatriculare
- J2022001219104
- EUID
- ROONRC.J2022001219104
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- ȘCOLII, nr. 17, Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău
- Localitate
- Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău
- Cod poștal
- 127362
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PIRON AURELIAN RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Buzău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 95.950 lei | 3.267 lei | — | 40.146 lei | 37.932 lei | 2.214 lei |
| 2023 | 69.287 lei | 4.570 lei | — | 16.800 lei | 17.853 lei | 3.822 lei |
| 2022 | 8.135 lei | -947 lei | — | 15.097 lei | 15.844 lei | -747 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.950 lei
- Venituri totale
- 95.950 lei
- Cheltuieli totale
- 92.061 lei
- Profit brut
- 3.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.267 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.146 lei
- Stocuri
- 27.460 lei
- Creanțe
- 747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.939 lei
- Datorii
- 37.932 lei
- Capitaluri
- 2.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.287 lei
- Venituri totale
- 69.287 lei
- Cheltuieli totale
- 63.846 lei
- Profit brut
- 5.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.570 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.800 lei
- Stocuri
- 8.058 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.742 lei
- Datorii
- 17.853 lei
- Capitaluri
- 3.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.135 lei
- Venituri totale
- 8.135 lei
- Cheltuieli totale
- 8.838 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 703 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 947 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.097 lei
- Stocuri
- 8.546 lei
- Creanțe
- 6.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51 lei
- Datorii
- 15.844 lei
- Capitaluri
- -747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2023–2025) · valoare însumată de cel mult 7 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Sapocao atribuire · cel mult 4 mii lei
- Consiliul Judetean Buzauo atribuire · cel mult 4 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
kit automatizare porti
3.500 lei · Comuna Sapoca · CPV 48921000-0 Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Instalare automatizare poarta acces
3.500 lei · Consiliul Judetean Buzau · CPV 48921000-0 Sisteme de automatizare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 1 martie 2023 și 7 mai 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului