AUTOJET GRUP MAV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Iclod, Comuna Iclod, înmatriculată la 28 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AUTOJET GRUP MAV S.R.L.
- CUI
- 45139387
- Nr. înmatriculare
- J12/5224/2021
- EUID
- ROONRC.J12/5224/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- ICLOD, nr. 379, Sat Iclod, Comuna Iclod, Cluj
- Localitate
- Sat Iclod, Comuna Iclod, Cluj
- Cod poștal
- 407335
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RAȚIU PAUL-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 288 din 496 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Cluj, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 24.161 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.192 lei | 26.562 lei | 1 | 219.600 lei | 174.048 lei | 45.552 lei |
| 2024 | 117.213 lei | 13.036 lei | 1 | 165.313 lei | 146.323 lei | 18.990 lei |
| 2023 | 149.943 lei | 4.292 lei | 1 | 171.968 lei | 166.013 lei | 5.955 lei |
| 2022 | 113.590 lei | 1.463 lei | 1 | 181.653 lei | 179.990 lei | 1.663 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 500 lei | 500 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 161.192 lei
- Venituri totale
- 161.286 lei
- Cheltuieli totale
- 129.156 lei
- Profit brut
- 32.130 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 188.354 lei
- Active circulante
- 31.246 lei
- Stocuri
- 2.331 lei
- Creanțe
- 3.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.229 lei
- Datorii
- 174.048 lei
- Capitaluri
- 45.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.213 lei
- Venituri totale
- 117.213 lei
- Cheltuieli totale
- 101.694 lei
- Profit brut
- 15.519 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 159.273 lei
- Active circulante
- 6.040 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.900 lei
- Datorii
- 146.323 lei
- Capitaluri
- 18.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.943 lei
- Venituri totale
- 149.943 lei
- Cheltuieli totale
- 144.150 lei
- Profit brut
- 5.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168.083 lei
- Active circulante
- 3.885 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.885 lei
- Datorii
- 166.013 lei
- Capitaluri
- 5.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.590 lei
- Venituri totale
- 113.590 lei
- Cheltuieli totale
- 109.368 lei
- Profit brut
- 4.222 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.463 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 161.999 lei
- Active circulante
- 19.654 lei
- Stocuri
- 1.540 lei
- Creanțe
- 948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.166 lei
- Datorii
- 179.990 lei
- Capitaluri
- 1.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 500 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului