AUTO SAN LORENZO IFN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 8 februarie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- AUTO SAN LORENZO IFN SRL
- CUI
- 21028209
- Nr. înmatriculare
- J2007000139387
- EUID
- ROONRC.J2007000139387
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 februarie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. Straubing, nr. 167, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.02.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA LAURENŢIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 73 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6492, județul Vâlcea, peste 1% dintre firmele clasei. Locul 9.136 din 9.337 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -2.601 lei | — | 49.621 lei | 31.084 lei | 18.537 lei |
| 2024 | 30 lei | -3.580 lei | — | 55.224 lei | 34.086 lei | 21.138 lei |
| 2023 | 90 lei | -4.491 lei | — | 58.441 lei | 33.723 lei | 24.718 lei |
| 2022 | 30 lei | -2.630 lei | — | 62.932 lei | 33.723 lei | 29.209 lei |
| 2021 | — | -2.850 lei | — | 65.287 lei | 33.448 lei | 31.839 lei |
| 2020 | 5.400 lei | 3.552 lei | — | 68.154 lei | 33.465 lei | 34.689 lei |
| 2019 | 16.200 lei | 11.697 lei | — | 64.618 lei | 33.481 lei | 31.137 lei |
| 2018 | 16.000 lei | 15.520 lei | — | 19.440 lei | 0 lei | 19.440 lei |
| 2017 | 6.774 lei | 4.556 lei | — | 47.949 lei | 44.029 lei | 3.920 lei |
| 2016 | 5.222 lei | 3.275 lei | — | 22.514 lei | 23.150 lei | -636 lei |
| 2015 | 2.856 lei | -3.545 lei | — | 17.934 lei | 21.846 lei | -3.912 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 570 lei | 937 lei | -367 lei |
| 2013 | 0 lei | -132 lei | — | 570 lei | 937 lei | -367 lei |
| 2012 | 0 lei | -240 lei | — | 702 lei | 936 lei | -234 lei |
| 2011 | 0 lei | -239 lei | — | 942 lei | 936 lei | 6 lei |
| 2010 | — | -1.813 lei | — | 1.181 lei | 936 lei | 245 lei |
| 2009 | 1.350 lei | -417 lei | — | 2.608 lei | 550 lei | 2.058 lei |
| 2008 | 1.800 lei | 1.142 lei | — | 2.515 lei | 40 lei | 2.475 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.601 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.601 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.601 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.621 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 181 lei
- Datorii
- 31.084 lei
- Capitaluri
- 18.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30 lei
- Venituri totale
- 30 lei
- Cheltuieli totale
- 3.610 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.580 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.580 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.224 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.784 lei
- Datorii
- 34.086 lei
- Capitaluri
- 21.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90 lei
- Venituri totale
- 90 lei
- Cheltuieli totale
- 4.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.491 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.491 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.001 lei
- Datorii
- 33.723 lei
- Capitaluri
- 24.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30 lei
- Venituri totale
- 30 lei
- Cheltuieli totale
- 2.660 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.630 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.630 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.932 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.492 lei
- Datorii
- 33.723 lei
- Capitaluri
- 29.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.850 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.850 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.850 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.847 lei
- Datorii
- 33.448 lei
- Capitaluri
- 31.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.400 lei
- Venituri totale
- 5.400 lei
- Cheltuieli totale
- 1.686 lei
- Profit brut
- 3.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.154 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.714 lei
- Datorii
- 33.465 lei
- Capitaluri
- 34.689 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.200 lei
- Venituri totale
- 16.200 lei
- Cheltuieli totale
- 4.017 lei
- Profit brut
- 12.183 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.697 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.178 lei
- Datorii
- 33.481 lei
- Capitaluri
- 31.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.000 lei
- Venituri totale
- 16.000 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 16.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.440 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 19.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.774 lei
- Venituri totale
- 6.774 lei
- Cheltuieli totale
- 2.015 lei
- Profit brut
- 4.759 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.949 lei
- Stocuri
- 14.850 lei
- Creanțe
- 32.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349 lei
- Datorii
- 44.029 lei
- Capitaluri
- 3.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.222 lei
- Venituri totale
- 5.222 lei
- Cheltuieli totale
- 1.790 lei
- Profit brut
- 3.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.275 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.601 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.913 lei
- Datorii
- 23.150 lei
- Capitaluri
- -636 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.856 lei
- Venituri totale
- 2.856 lei
- Cheltuieli totale
- 6.315 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.459 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.545 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.934 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.034 lei
- Datorii
- 21.846 lei
- Capitaluri
- -3.912 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 570 lei
- Stocuri
- 570 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 937 lei
- Capitaluri
- -367 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 132 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 132 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 570 lei
- Stocuri
- 570 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 937 lei
- Capitaluri
- -367 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 240 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 240 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 702 lei
- Stocuri
- 570 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 132 lei
- Datorii
- 936 lei
- Capitaluri
- -234 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 240 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 239 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 239 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 942 lei
- Stocuri
- 570 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 372 lei
- Datorii
- 936 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 164 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 163 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.813 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.181 lei
- Stocuri
- 570 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 611 lei
- Datorii
- 936 lei
- Capitaluri
- 245 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.350 lei
- Venituri totale
- 1.351 lei
- Cheltuieli totale
- 242 lei
- Profit brut
- 1.109 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 417 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.608 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.607 lei
- Datorii
- 550 lei
- Capitaluri
- 2.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.800 lei
- Venituri totale
- 1.802 lei
- Cheltuieli totale
- 443 lei
- Profit brut
- 1.359 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.142 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 58 lei
- Active circulante
- 2.457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.457 lei
- Datorii
- 40 lei
- Capitaluri
- 2.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 6422 · Activități ale canalelor de finanțare (CAEN Rev.3)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.3)
- 6499 · Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului