AUTO CBN INTERNAȚIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Variaș, Comuna Variaș, înmatriculată la 7 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AUTO CBN INTERNAȚIONAL S.R.L.
- CUI
- 44554792
- Nr. înmatriculare
- J2021002735354
- EUID
- ROONRC.J2021002735354
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- nr. 139, Sat Variaș, Comuna Variaș, Timiș
- Localitate
- Sat Variaș, Comuna Variaș, Timiș
- Cod poștal
- 307455
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIFA BOGDAN-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 183 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Timiș, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 4.465 din 31.408 în tot județul, și locul 2.019 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.599.625 lei | 50.190 lei | 9 | 792.023 lei | 436.576 lei | 365.790 lei |
| 2024 | 1.651.066 lei | -51.044 lei | 10 | 812.915 lei | 525.459 lei | 315.599 lei |
| 2023 | 1.319.180 lei | 307.441 lei | 7 | 437.309 lei | 71.072 lei | 366.643 lei |
| 2022 | 739.466 lei | 47.299 lei | 6 | 207.271 lei | 115.946 lei | 91.813 lei |
| 2021 | 343.837 lei | 44.314 lei | 8 | 79.806 lei | 35.292 lei | 44.514 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.599.625 lei
- Venituri totale
- 1.600.347 lei
- Cheltuieli totale
- 1.529.823 lei
- Profit brut
- 70.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.190 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 482.946 lei
- Active circulante
- 309.077 lei
- Stocuri
- 56.639 lei
- Creanțe
- 166.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.119 lei
- Datorii
- 436.576 lei
- Capitaluri
- 365.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.651.066 lei
- Venituri totale
- 1.652.512 lei
- Cheltuieli totale
- 1.661.421 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.909 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.044 lei
- Active imobilizate
- 626.764 lei
- Active circulante
- 186.151 lei
- Stocuri
- 39.974 lei
- Creanțe
- 28.586 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.591 lei
- Datorii
- 525.459 lei
- Capitaluri
- 315.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.319.180 lei
- Venituri totale
- 1.320.713 lei
- Cheltuieli totale
- 1.002.059 lei
- Profit brut
- 318.654 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 307.441 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.837 lei
- Active circulante
- 358.472 lei
- Stocuri
- 28.560 lei
- Creanțe
- 27.717 lei
- Casa și conturi la bănci
- 302.195 lei
- Datorii
- 71.072 lei
- Capitaluri
- 366.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului